Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja

Restauracja „Mat” - nasza od pokoleń

 

Zajazd „Mat” to nie tylko sala weselna i pokoje na nocleg, to także restauracja z prawdziwego zdarzenia, o wieloletniej tradycji i mocnym zapleczu kadrowym. Prowadząc nasz lokal łączymy dobre tradycyjne wzorce ze świeżym i nowoczesnym spojrzeniem na branżę restauratorską, tworząc własne rozwiązania oraz czerpiąc inspirację z najlepszych źródeł. Stale zwiększamy zakres usług, reagując na bieżące potrzeby naszych klientów.

 

Kierunek na dobry smak

 

Atutem Restauracji jest przede wszystkim jej kuchnia. Nieustannie dbamy o jakość serwowanych przez nas posiłków, ponieważ, jakość ta przekłada się zawsze na smak. Doceniają go nawet najwięksi smakosze, którzy delektują się potrawą, jak słuchaniem muzyki. Zachwycimy Państwa każdą nutą naszych dań, a fantazyjne dekoracje potraw będą zwieńczeniem dzieła. Potrawą budzącą zachwyt może być także standardowe danie, jeśli w jego przygotowanie zostanie włożona praca pasjonatów gotowania.

Kuchnię restauracji „Mat” możemy z dumą określić jako zdrową i ekologiczną. Ma to swoje odbicie w jakości produktów od sprawdzonych dostawców, którzy wiedzą, że dobre owoce, warzywa i mięso bez trudu da się zamienić w pozycje menu, które poprawią Państwa nastrój i samopoczucie. Bez użycia wielu zbędnych ulepszaczy gotujemy tak, jak tego oczekują nasi klienci, czyli zawsze na najwyższym poziomie. Wszystkie procesy przygotowania, opracowane przez nas do perfekcji, dają efekt końcowy w postaci pysznego dania, które szybko znajdzie się na Państwa talerzu.

 

Imprezy zorganizowane

 

Oprócz codziennego goszczenia w naszej restauracji istnieje także możliwość powierzenia nam kompleksowej opieki nad dowolną uroczystością. Dekorację sali, oprawę muzyczną i dodatkowe atrakcje zapewnimy zgodnie z Państwa oczekiwaniami, gwarantując najwyższą jakość usług. Same wnętrza naszych sal są tak atrakcyjne i przyciągające uwagę, a jednocześnie stonowane, że wpływają pozytywnie na wszystkich u nas świętujących.

 

Podczas takich imprez menu jest równie ważne, jak w codziennym działaniu restauracji. Kartę dań ustalamy z Państwem, biorąc pod uwagę także indywidualne oczekiwania i potrzeby Państwa gości,  nie będzie więc dla nas trudne zorganizowanie przyjęcia wegetariańskiego lub z uwzględnieniem dań dla alergików. Do wachlarzu potraw włączamy stale nowe pozycje, jesteśmy także otwarci na propozycje naszych klientów.

Jeśli pragniecie Państwo urządzić:

 • zaręczyny,
 • jubileusz,
 • imprezę pożegnalną,
 • kinderbal,
 • poprawiny,
 • niedzielny obiad, który na stałe już zagościł w naszej ofercie,

zadbamy o smaki spotkania i niezawodną obsługę.

 

Restauracja nie tylko od święta

 

Cieszy nas coraz większa popularność restauracji w świadomości klientów jako miejsca, które idealnie nadaje się na mniejsze i większe wspólne wyjścia. Każdy dzień jest u nas wyjątkowy, niech więc będzie wyjątkowy także dla Państwa. W miłym otoczeniu i kameralnej atmosferze spędzić u nas czas może każdy, Zajazd zlokalizowany jest w pobliżu

 • Czerwionki-Leszczyny,
 • Orzesza,
 • Knurowa,
 • Rudy Śląskiej,
 • Żor,
 • Zabrza,
 • Gliwic,
 • Rybnika.

Z dowolnego miejsca na Śląsku będzie Państwu po drodze, a jedna wizyta to za mało, ponieważ do nas chce się wracać.

Menu

 

Pliki z propozycjami menu do pobrania:
catering.pdf (propozycja cateringu)
obiad weselny.pdf (propozycja menu obiadu weselnego)
zimna_plyta_i_kolacje_weselne.pdf (propozycja zimnej płyty oraz menu kolacji weselnej)

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER