Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Ruda Śląska

Położenie Zajazdu „Mat” w pobliżu Rudy Śląskiej sprawia, że bez trudu dotrzecie tu na swoją wyjątkową Studniówkę. Warto skorzystać z naszej propozycji, ponieważ wiemy, jak zadbać o wszystko, aby goście mogli się dobrze bawić.

Studniówki w naszej eleganckiej, oraz przestronnej Sali Dużej to miejsce na udane świętowanie dla 160 osób, obsługujemy zatem mniejsze i większe imprezy. Przygotowania do studniówki będą znacznie prostsze, jeśli powierzyć profesjonalistom.

 

Studniówki w pobliżu Rudy Śląskiej

 

Zajazd „Mat” to dobrze zlokalizowane, wyjątkowe miejsce na urządzanie studniówek. Aby udało się takie połączenie dyskoteki z eleganckim balem potrzebny jest dobry plan i znajomość tematu na wysokim poziomie.

Studniówka trwa kilka godzin, a wspomnienia pozostają na zawsze, pomagamy więc przygotować całość aby:

  • czas studniówki był dobrze wykorzystany na świętowanie i wspólną zabawę,
  • podczas studniówki sprawna załoga lokalu działała jak zawsze profesjonalnie,
  • przygotowania do studniówki były w całości po naszej stronie,
  • wszystkie studniówki były na równie wysokim poziomie pod kątem zorganizowania.

 

Jesteśmy przekonani, że spodoba się Państwu w Zajeździe „Mat” i z przyjemnością będziecie Państwo wracać tutaj, w okolice Rudy Śląskiej, jako goście innych imprez, lub organizatorzy własnych. Nasze sale są do Państwa dyspozycji.

 

Najlepsza studniówka to ta z dobrym klimatem

 

Polecamy nasz lokal na organizację studniówek dla osób, które mają sprecyzowane oczekiwania, lub oczekują gotowego planu od organizatora.  Z przyjemnością powiemy o wszystkich możliwościach, przedstawimy dostępne opcje i wyjaśnimy wątpliwości. Specjalnie dla Państwa:

  • pomoc w wyborze DJ'a lub zespołu muzycznego,
  • elegancka i klimatyczna sala,
  • indywidualnie ustalony plan studniówki po wspólnych uzgodnieniach,
  • profesjonalna i miła obsługa kelnerska,
  • smaczne dania w bogatym menu,
  • wyjątkowy teren obiektu z tarasem i ogrodem.

 

To wystarczy, aby studniówka na długo zapisała się w pamięci jako wydarzenie niezwykłe i radosne. Dzięki naszemu zaangażowaniu goście są zadowoleni, a lokal cieszy się dobrą opinią. Wierzymy, ze Państwo również będziecie tak uważać.

 

Studniówka – jedyny taki bal

 

Mamy cały rok, aby przygotować się na kolejne studniówki. Dobrze wykorzystujemy ten czas, obserwując trendy w branży i proponując Państwu nowe ciekawe rozwiązania. Nie zmienia się tylko wysoka jakość usług i pasja z jaką działamy w Zajeździe „Mat” w pobliżu Rudy Śląskiej. Zapraszamy do skorzystania z propozycji.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER