Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Gliwice

Wiele jest restauracji w Gliwicach, cieszących się powodzeniem. Restauracja Zajazdu „Mat” może z nimi konkurować dzięki świetnym daniom. Nasz kuchnia zawsze się obroni, ponieważ prowadzą ją pasjonaci i gotują z myślą o oczekiwaniach klientów.

 

Własna restauracja to jednocześnie duży zaszczyt i wiele obowiązków, a przede wszystkim troska o Państwa zadowolenie. U nas nic nie jest dziełem przypadku. Każdy dzień rozpoczynamy tu i kończymy z myślą o sprawach dotyczących lokalu. Postaramy się trafić także w Państwa upodobania.

 

Dobra restauracja niedaleko Gliwic

W poszukiwaniu dobrej restauracji warto wybrać się w okolice Gliwic do Zajazdu „Mat” w Bełku. Trzeba nas odwiedzić, ponieważ okolica jest tu nadzwyczajna, a krajobraz piękny o każdej porze roku. Głównym punktem będzie oczywiście menu, które zawiera smaczne dania kuchni śląskiej, oraz inne dostępne w karcie, lub spoza karty przygotowane na Państwa indywidualne życzenie, w tym dania odpowiednie dla dzieci.

 

Otoczenie Zajazdu to przede wszystkim piękny ogród, zadbany i czysty, dostępny dla naszych gości. W takich naturalnych warunkach prowadzimy:

  • wyjątkową restaurację w województwie śląskim,

  • restaurację z profesjonalną obsługą,

  • restaurację z możliwością zorganizowania dowolnej imprezy okolicznościowej,

  • miejsca noclegowe w obiekcie restauracji na dłuższe wizyty.

Z myślą o naszych gościach dbamy o jakość usług. W kuchni podstawą jest doświadczona załoga, czyli kucharze, którzy gotują z pasją, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo pracy. Kolejny plus to obsługa sali – barmani i kelnerzy, którzy z przyjemnością doradzą przy wyborze dania, przyniosą posiłek i będą do dyspozycji podczas Państwa pobytu w restauracji.

 

Restauracja pełna smaków

W naszej restauracji podajemy Państwu dania, które smakują naszym gościom i cieszą się uznaniem. Powstają z dobrych, świeżych składników, co jest podstawą rozsądnego, udanego gotowania. Karta dań jest dobrze ułożona, każdy smakosz znajdzie na niej coś dla siebie. Pierwsza wizyta w Restauracji „Mat” zachęci Państwa do kolejnych odwiedzin.

 

Jeszcze bogatsze menu możemy zaproponować na przyjęcia i imprezy zorganizowane. Powierzając nam organizację wesela, rocznicy, czy komunii macie Państwo możliwość wybrania między kilkoma wariantami karty dań, z wieloma potrawami i przystawkami. Stoły będą pełne, a potrawy pięknie podane.

 

Najlepiej w restauracji

Restauracja Zajazdu „Mat' w Bełku, niespełna 30 kilometrów od Gliwic to dobry kierunek. Tutaj można zjeść romantyczną kolację we dwoje, lub bawić się na weselu do białego rana. Nasze sale są piękne i gotowe na Państwa wizytę.

 

O każdej porze roku możemy Państwu zaproponować miłą wizytę w niezwykłych okolicznościach przyrody. Restauracja latem to wytchnienie pod dachem tarasu, a zimą ciepłe wnętrze i rozgrzewające potrawy, oraz trunki. Każdy gość jest dla nas wyjątkowy.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER