Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówka Gliwice

Miejsc na studniówkę w pobliżu Gliwic jest wiele, ale Zajazd „Mat” jedyny w swoim rodzaju. Z Przyjemnością organizujemy wyjątkowe studniówki, na których wszyscy dobrze się bawią, atmosfera jest radosna, a obsługa w pełni profesjonalna.

Bez względu na to, czy studniówka będzie na kilkadziesiąt, czy na ponad 100 osób, przygotujemy całość tak, aby goście z przyjemnością oddali się klimatowi do ostatnich taktów muzyki. Organizowanie studniówek to niełatwe zadanie, jednak podejmujemy je z przyjemnością.

 

Studniówka niedaleko Gliwic

 

Położenie Zajazdu sprawia, że zarówno goście z Gliwic, jak też innych miast, czy miejscowości dotrą tu bez trudu. Już spotkanie organizacyjne będzie okazją do tego, aby poznać Państwa oczekiwania i przygotować wszystkie opcje do wyboru.

Doświadczenie w branży, otwarcie na potrzeby klienta i gotowość do współpracy sprawiają, że warto powierzyć nam:

  • organizację studniówek tradycyjnych i nowoczesnych niedaleko Gliwic,
  • kompleksową obsługę studniówek,
  • przygotowaniu menu na studniówkę zgodnie z Państwa gustem,
  • wybór kamerzysty fotografa i zespołu na studniówkę.

 

W ten wyjątkowy dzień nic nie powinno zakłócać spokoju głównych bohaterów balu, a także ich osób towarzyszących, nauczycieli i rodziców. Taki komfort będzie naturalnym efektem naszych działań zorientowanych na Państwa dobre samopoczucie.

 

Studniówek niezmienny czar

 

Studniówki to typowo polska tradycja i nie ma odpowiedników takich balów nigdzie na świecie, więc tym bardziej należy tę tradycję podtrzymywać i jak dotąd jest ona zupełnie bezpieczna. Pomoc z naszej strony w kultywowaniu studniówek obejmuje między innymi:

  • odpowiednio przygotowaną i elegancko udekorowaną salę,
  • pomoc w ustaleniu planu studniówki,
  • pomoc przy wyborze zespołu muzycznego, lub DJ'a,
  • bogate, apetyczne menu,
  • miłą obsługę kelnerską,
  • zadbany teren Zajazdu.

 

Na indywidualne życzenie możemy zapewnić dodatkowe atrakcje, show, czy pokazy artystyczne, ponieważ współpracujemy z firmami branży rozrywkowej, które swoimi występami uświetniają także studniówki.

 

Dobre miejsce na studniówki

 

Zorganizowaliśmy wiele studniówek dla uczniów z Gliwic oraz okolic i wiemy, co jest ważne, aby impreza była udana, goście zadowoleni, a czas spędzony w Zajeździe wprawiał w dobry nastrój. Z przyjemnością przedstawimy naszą propozycję, oraz dodatkowe możliwości. Niech studniówka będzie naprawdę wyjątkowa i na długo zostanie w pamięci.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER