Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Knurów

Zajazd „Mat” leży blisko Knurowa i gościł już wiele wesel z okolic tej miejscowości. Jeśli Państwo także szukacie miejsca na wesele, zachęcamy do odwiedzin. Z przyjemnością wysłuchamy Państwa oczekiwań i w oparciu o nie opracujemy plan wesela idealnego.

 

Działania podczas organizowania każdego wesela skupiamy na zadowoleniu Nowożeńców i ich gości. Dotyczy to zarówno drobiazgów, jak i rzeczy fundamentalnych, ponieważ każda część tej układanki musi pasować do pozostałych, aby stworzyć dobry efekt końcowy – udane wesele. Tylko wtedy każdy z uczestników będzie się czuł wyjątkowo.

 

Recepta na udane wesela

Bogaci w wieloletnie doświadczenia organizujemy wesela na miarę Państwa oczekiwań. To nasza praca, a jednocześnie pasja, nie poprzestajemy więc na dotychczasowych umiejętnościach i możliwościach. Stale wzbogacamy naszą propozycję o dodatkowe usługi, śledzimy trendy branży weselnej, nawiązujemy współpracę z kolejnymi firmami. Dzięki temu pomagamy kompleksowo organizować wesela, od wyboru kwiatów na stoły po zamówienie orkiestry.

 

Niewiele par ma czas na spokojne przygotowywanie się do wesela i nadzór nad wszystkimi działaniami, dlatego odciążamy Państwa proponując:

  • wesele w miejscu idealnym na rodzinne świętowanie do 160 osób,

  • kompleksową organizację wesela i profesjonalne doradztwo,

  • przyjęcia weselne dla małej i dużej liczby osób,

  • salę weselną udekorowaną i przygotowaną zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Dzięki naszej pomocy narzeczeni mogą sami zdecydować, w jakim stopniu chcą uczestniczyć w przygotowaniach. Aby odbyło się to bez zaniedbywana ich codziennych obowiązków możemy na siebie przejąć wszystkie czasochłonne działania, które mają duży wpływ na całość wesela. Państwu pozostanie z radością czekać na uroczystość zaślubin, oraz radosne weselne ucztowanie.

 

Przyjęcia weselne z prawdziwego zdarzenia

W Zajeździe „Mat” łączymy ze sobą wszystkie czynniki, które prowadzą do udanych przyjęć weselnych. Dokładamy wszelkich starań, aby Nowożeńcy i ich goście poczuli chęć wspólnego świętowania, radość z bycia razem, oraz niezwykły klimat sali weselnej, która stanie się centralnym punktem wesela.

 

Spośród sal weselnych w pobliżu Knurowa naszą wyróżnia piękno budynku, oraz otoczenia. Ważna jest także profesjonalna obsługa i otwartość na Państwa uwagi. Bez względu na to, czy organizujemy huczne, czy kameralne przyjęcia weselne, podchodzimy do nich z niezmienną starannością. Efektem jest zadowolenie kolejnych świętujących u nas par.

 

Sala weselna jak z bajki

Biel obrusów i serwetek, eleganckie pokrowce na krzesła, oraz oryginalna zastawa podkreślają wyjątkowość każdego przyjęcia. Dzięki tym elementom sala weselna jest kompletna, dograna w najmniejszych szczegółach.

 

W Sali dużej jest także kominek, co sprawia, że na takiej sali weselnej może być nastrojowo i klimatycznie. Zajazd „Mat” to lokal wielowymiarowy, warto więc przybyć tu w poszukiwaniu wzorowego miejsca na wesele.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER