Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Gliwice

Wesela to nasza specjalność – zapraszamy Pary Młode

Urozmaicone, smaczne menu, piękne wnętrza, świetna obsługa – to jedne z najważniejszych kwestii, o które warto zadbać, organizując wesele. W trakcie przyjęcia wyjątkowo mają się czuć zarówno Państwo Młodzi, jak i ich Rodzice oraz Goście. Doskonałą atmosferę i przepyszne potrawy zapewniamy w zajeździe i restauracji Mat. Organizujemy zarówno wesela, jak i inne rodzinne czy towarzyskie uroczystości. Zachęcamy więc – przyjeżdżajcie Państwo, zapraszajcie swoich Gości – zadbamy, by Państwa wesele zyskało odpowiednią oprawę, wszyscy biesiadnicy byli zadowoleni z dań, wystroju sali i poziomu obsługi, a samo wydarzenie i świętowanie zostały w pamięci na długo. W restauracji Mat przeżyjecie Państwo radosne chwile celebrowania ważnych uroczystości.

 

Biesiada i zabawa – wesela 20 minut od Gliwic

Przyjęcia różnego rodzaju to nasza specjalność. Restauracja Mat mieści się zaledwie 25 kilometrów od Gliwic, to niecałe 20 minut jazdy samochodem. My zapewniamy – a dotychczasowi Klienci to potwierdzają - że warto pokonać tę odległość. Warto, bo tu wszystko jest na wysokim poziomie – tak, by Goście i ich najbliżsi czuli, że są wyjątkowi.

Nasz zajazd to bar, jedna duża sala na 160 osób, a do tego dwie mniejsze sale bankietowe – każda odpowiednia na zorganizowanie wesel. Latem, wiosną i wczesną jesienią, gdy dopisuje pogoda, organizujemy przyjęcia również w malowniczym ogrodzie. Jeśli jednak obawiają się Państwo kapryśnej aury i wystąpienia na przykład deszczu czy silnego wiatru, proponujemy opcję wynajęcia sali na główną uroczystość z możliwością korzystania z ogrodu.

Nasze sale biesiadne to wygodnie zaprojektowane miejsca. Dbamy o to, by Goście mieli przestrzeń zarówno do biesiadowania, jak i rozmów przy kawie i słodkościach oraz oczywiście do tanecznej zabawy. W każdej z sal możemy również wydzielić specjalne miejsce dla didżeja czy zespołu muzyków. Dbamy, by pomieszczenia oddawały nastrój święta i zabawy, tak przecież potrzebnych w trakcie wesel. Dekoracje, które przygotowaliśmy, to eleganckie podkreślenie rangi imprezy. Są wśród nich między innymi kwiaty, balony, pokrowce na krzesła, stroiki na stoły, dostosowane do okazji obrusy, świece.

Na Państwa życzenie możemy zaproponować dodatkowe atrakcje czy udekorować salę tematycznie w nawiązaniu do motywu przewodniego uroczystości. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, a każdą prośbę spełniamy z należytą starannością. Zrobimy wszystko, by Państwa przyjęcie było udane i wyjątkowe od pierwszego toastu po ostatni taniec.

Do Państwa dyspozycji oddajemy parking, oferujemy pomoc w zakresie organizacji transportu oraz obsługi muzycznej przyjęć. Dodatkowo istnieje możliwość noclegów w zajeździe, w pokojach gościnnych.

 

Wszystko zgodnie z planem

Kuchnia, którą serwujemy, to przede wszystkim specjały tradycji śląskiej, ale także potrawy z szerokiej palety życzeń Klientów. Dbamy, aby gorące posiłki trafiały na stoły zawsze w odpowiednim czasie, a przystawki i desery zachowały świeżość do końca każdej imprezy. Kunszt naszych kucharzy i jakość produktów dają połączenie w postaci smacznych dań nie tylko kuchni regionalnej.

Pamiętamy też, że sala weselna to nie tylko lokal, ale także klimat oraz załoga, która to miejsce tworzy. Tu najważniejsze jest profesjonalne podejście do najdrobniejszych nawet zagadnień podczas organizacji wesel. Już podczas pierwszej rozmowy na podstawie Państwa oczekiwań określimy plan działań i koszty. Zawsze uważnie słuchamy propozycji narzeczonych, można też zdać się całkowicie na naszą inwencję.

Zapraszamy!

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER