Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Gliwice

Wesele od zawsze stanowiło jedną z głównych uroczystości w życiu człowieka. Tak jest także dziś, zmieniła się jedynie forma świętowania. Wesele w domu dawno już ustąpiło miejsca świętowaniu w lokalu weselnym. Dzięki temu Państwo Młodzi na własnym weselu czują się wyjątkowo.

 

Przedstawiamy Państwu miejsce, gdzie wesele zyska odpowiednią oprawę, goście będą zadowoleni z dań, wystroju sali i poziomu obsługi, a cała uroczystość i świętowanie zostaną w pamięci na długo. To właśnie Zajazd „Mat”. Tutaj z przyjemnością przeżyjecie Państwo radosne chwile świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Znamy sposoby na wesela idealne

Oczekiwania Nowożeńców zmieniają się nieustannie, a naszym zadaniem jest je zrealizować. Z przyjemnością zajmujemy się każdym etapem przygotowań, aby odciążyć Państwa i pomóc w spokojnym oczekiwaniu na wielki dzień. Od pierwszego spotkania po zakończenie wesela dbamy o realizację planu krok po kroku, zgodnie z Państwa życzeniami. W każdej chwili możecie Państwo zapytać o przebieg działań.

 

Jeśli nie znaleźliście Państwo wymarzonego miejsca na wesela w Gliwicach, zapraszamy do odwiedzenia Zajazdu „Mat”. Nasze atuty to:

  • wesele zorganizowane na najwyższym poziomie,

  • niezapomniane wesela z bogatym menu i profesjonalną obsługą,

  • przyjęcia weselne i kompleksowa pomoc w przygotowaniach,

  • sala weselna zawsze idealnie przygotowana na wspólne ucztowanie.

Na Państwa życzenie możemy zaproponować dodatkowe atrakcje, czy udekorować salę tematycznie w nawiązaniu do motywu przewodniego wesela. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, a każdą prośbę spełniamy z należytą starannością. Państwa wesele będzie udane i wyjątkowe od pierwszego toastu po ostatni taniec.

 

W trosce o udane przyjęcie weselne

Państwa przyjęcie weselne zyska w naszym Zajeździe niezwykły klimat dzięki wnętrzom lokalu utrzymanym w eleganckim stylu. Taka aranżacja dobrze wpisuje się zarówno w atmosferę kameralnego przyjęcia, jak i hucznego wesela. Możliwość dobrania odpowiednich dodatków to także dziedzina, w której z przyjemnością Państwu doradzimy.

 

Ważnym aspektem jest również kuchnia. Menu to mocny punkt całego wesela, dbamy więc nieustannie o to, aby gorące posiłki trafiały na stoły zawsze w odpowiednim czasie, a przystawki i desery zachowały świeżość do końca wesela. Kunszt naszych kucharzy i jakość produktów dają połączenie w postaci smacznych dań nie tylko kuchni regionalnej.

 

Sala weselna blisko Gliwic – Zajazd „Mat”

Dzięki dogodnej lokalizacji łatwo dotrzecie Państwo do nas między innymi z Gliwic. Warto wybrać Bełk na miejsce swojego wesela, ponieważ ta sala weselna Zajazdu ma niepowtarzalny klimat, zatem były tu już wesela z bliższych i dalszych okolic ku zadowoleniu Państwa Młodych i gości.

 

Sala weselna to nie tylko lokal na wesele. To także klimat, oraz załoga, która to miejsce tworzy. Dla nas najważniejsze jest profesjonalne podejście do najdrobniejszych nawet zagadnień podczas organizacji wesela. To podstawa, o której zawsze pamiętamy.

 

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER