Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Śląsk

Czy szukaliście Państwo dobrej restauracji na Śląsku? Z pewnością jest ich wiele, jeśli natomiast lokal ma być w pobliżu Czerwionki-Leszczyn, czy Orzesza, zapraszamy do Restauracji „Mat”. Tutaj każdy czuje się wyjątkowo.

 

Nasza restauracja może stać się obowiązkowym punktem na mapie kulinarnej okolicy dzięki indywidualnemu traktowaniu każdego zamówienia, oraz pasji włożonej w proces przygotowywania potraw. U nas nie ma działań przypadkowych, a za wszystko, co dzieje się w lokalu i wokół niego odpowiadają profesjonaliści.

 

Kulinarny Śląsk i restauracja „Mat”

Tereny Śląska słyną z określonych potraw i nie jest to tylko legenda, a stały element tego krajobrazu. U nas także możecie Państwo zjeść tradycyjne dania kuchni śląskiej, gotowane według sprawdzonych niezawodnych receptur z naturalnych składników i z dodatkiem odpowiednich przypraw. Takie dania można tu dostać na co dzień, ale także podczas zorganizowanych imprez rodzinnych i okolicznościowych.

 

Wiele jest opcji świętowania w Restauracji „Mat”. Zależnie od Państwa potrzeb odpowiednio udekorujemy i przygotujemy lokal, aby podjąć wszystkich gości w:

  • restauracji z tradycjami, a jednocześnie otwartej na nowości,

  • restauracji z bogatym menu, modyfikowanym na Państwa życzenie,

  • restauracji na 160 osób,

  • restauracji na dowolne przyjęcie lub uroczystość.

Bez względu na to, czy planujecie Państwo wspólny obiad, czy huczne wesele, Restauracja „Mat” jest odpowiednim miejscem. Duże doświadczenie w realizacji codziennych zamówień, oraz w organizowaniu imprez sprawia, że jesteśmy lokalem wszechstronnym, otwartym na wszystkie realizacje. Zadbamy o odpowiednią oprawę każdej Państwa wizyty.

 

Restauracja i nie tylko

Ciekawym dodatkiem do wizyty w restauracji może być skorzystanie z baru. Mamy wysokiej jakości alkohole, idealne w czystej postaci, lub jako składniki drinków. Atrakcyjny jest też taras, na którym z przyjemnością siedzą nasi goście, kiedy dopisuje pogoda. Na zewnątrz jest także zadbany ogród. Dbamy o wszystko dla Państwa komfortu.

 

Dużym atutem są noclegi. Przygotowaliśmy pokoje miłe i przytulne, w których domowa atmosfera łączy się z radością odpoczywania. Pokój można wynająć na jeden nocleg, lub dłuższy pobyt i także wtedy korzystać z dań oferowanych przez restaurację. Dobry smak, oraz wygoda będą Państwu towarzyszyć w każdym dniu z Zajazdem „Mat”.

 

Sukces naszej restauracji

W Restauracji „Mat” goście są zadowoleni z naszych usług, ponieważ zawsze darzymy ich szacunkiem i dużą wagę przywiązujemy do jakości. Wyróżnia nas także pogoda ducha i pozytywne usposobienie, które wpływa na miły nastrój w lokalu.

 

Pracujemy z radością, dbając nieustannie o naszą restaurację, która z czasem ma jeszcze więcej zwolenników i osób odwiedzających nas często, albo przynajmniej regularnie. Blisko do nas z wielu miast Śląska. Zapraszamy także Państwa.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER