Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Orzesze

Czasy studniówek organizowanych na szkolnych salach gimnastycznych odchodzą w zapomnienie i ustępują miejsca świętowaniu w lokalu. Taka forma pozwala radośnie spędzić wieczór przyszłym maturzystom, nauczycielom, oraz zaproszonym rodzicom.

Wybierając Zajazd „Mat” w pobliżu Orzesza na urządzenie studniówki macie Państwo pewność, że cała impreza przebiegnie zgodnie z planem i oczekiwaniami przyszłych maturzystów. Przejmujemy na siebie wszystkie sprawy organizacyjne, aby ten wieczór był wyjątkowy.

 

Studniówki w pobliżu Orzesza

 

Dobra lokalizacja Zajazdu blisko Orzesza sprawia, że uczniowie wkraczający w dorosłość będą to świętować w odpowiednio urządzonym lokalu, przy wesołej muzyce i smacznych daniach. Nasza ekipa zadba o wszystko.

Możemy udostępnić salę, ale też zapewnić kompleksową pomoc, dlatego z przyjemnością weźmiemy na siebie obowiązki przy:

  • organizowanej u nas studniówce,
  • wyborze zespołu na studniówkę,
  • urządzaniu studniówek nawet dla 160  osób,
  • studniówkach z obsługą i wszelką pomocą w standardzie.

 

Mamy doświadczenie w organizowaniu studniówek, jednak przede wszystkim umiemy słuchać i bardzo chętnie wysłuchamy każdego pomysłu na studniówkę, a następnie pomożemy wcielić go w życie.

 

Idealna studniówka dla każdego maturzysty

 

Lokal na studniówkę nie może być wyborem przypadkowym. Trzeba dokładnie zapoznać się z ofertą, aby wiedzieć, czy to jest właśnie miejsce, którego szukacie. W Zajeździe „Mat” proponujemy dobrą i beztroską zabawę, a w związku z tym także:

  • odpowiednio przygotowaną i elegancko udekorowaną salę,
  • zadbany teren Zajazdu,
  • pomoc przy wyborze zespołu muzycznego, lub DJ'a,
  • pomoc w przygotowaniu planu studniówki,
  • bogate, apetyczne menu,
  • miłą obsługę kelnerską.

 

Chcemy, aby każda studniówka była wyjątkowa, dlatego dużą wagę przykładamy do detali. Tylko pozornie nikną one w natłoku zadań, a tak naprawdę dużo znaczą dla całej imprezy. Przykładem mogą być dodatkowe atrakcje typu fajerwerki, lub inne na indywidualne życzenie.

 

Kiedy wybrać lokal na studniówkę?

 

Aby uniknąć sytuacji, że wybór jest już niewielki i trzeba się szybko decydować, o miejscu na studniówkę warto pomyśleć wcześniej. Tak naprawdę im wcześniej, tym lepiej, nie ma idealnego momentu. W naszym Zajeździe w pobliżu Orzesza można zawsze zapytać, czy wybrany termin jest wolny i skorzystać z tej wyjątkowej propozycji.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER