Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Orzesze

Miłe popołudnie spędzone z rodziną, lub wyjście ze znajomymi to idealna okazja aby odwiedzić restaurację Zajazdu „Mat”. Zapraszamy do nas, ponieważ panuje tu miły klimat, rodzinna atmosfera, a wszystko w pięknych wnętrzach naszych restauracyjnych sal.

 

Nasza restauracja mieści się blisko Orzesza i od wielu lat serwuje doskonałe dania. Można tutaj zjeść tradycyjne kluski śląskie, oraz inne dania regionalne, a także wiele potraw serwowanych w Polsce i na świecie. Pracują u nas kucharze, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

 

Restauracja z duszą

Odwiedzając naszą restaurację macie Państwo pewność, że z troską i oddaniem dbamy o sam lokal, oraz wszystko co z nim związane. Dzięki temu czas tutaj spędzony będzie dla Państwa przyjemnością, a każde spotkanie upłynie w miłej atmosferze. Dbają o to nasi kucharze, kelnerzy, oraz pozostali pracownicy odpowiedzialni za dobre funkcjonowanie restauracji. Najlepszą rekomendacją są dla nas zadowoleni klienci.

 

Wiele jest lokali na Śląsku, lecz wierzymy, że restauracja Zajazdu „Mat” na dłużej zatrzyma Państwa uwagę, Nasza propozycja to:

 

  • restauracja elegancka, a jednocześnie ciepła i pogodna,

  • restauracja z bogatym zapleczem gastronomicznym i elastycznym menu,

  • restauracja na mniejsze i większe imprezy okolicznościowe,

  • restauracja z opcją noclegu, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych.

Bez względu na to, czy jesteście Państwo częstymi gośćmi restauracji, czy bywacie w nich tylko okazjonalnie, warto odwiedzać restaurację Zajadu „Mat”. Mamy menu zarówno na codzienne obiady, jak i wystawne uroczystości typu przyjęcia weselne, czy jubileusze. Restauracja w takim wydaniu z łatwością przekona Państwa do regularnych odwiedzin.

 

Warsztat kulinarny – podstawa restauracji

Efekt końcowy w postaci dania, które otrzymujecie Państwo na talerzu, to praca kilku osób w kuchni. Historia danej potrawy zaczyna się już podczas zakupów, kiedy to wybieramy najlepszej jakości warzywa, owoce i mięso, które gwarantują świeżość i smak potraw. Odpowiednie przygotowanie składników jest również bardzo ważne.

 

Znamy podstawy sztuki kulinarnej, oraz jej tajniki, dzięki czemu gotujemy w oparciu o standardy, lecz z fantazją i entuzjazmem. Możecie być Państwo pewni, że zamówiona potrawa będzie wyglądać i smakować doskonale. Realizujemy menu dostępne w lokalu, natomiast na indywidualne życzenie możemy przygotować potrawy według Państwa oczekiwań.

 

W naszej restauracji rządzi smak

Prowadząc restaurację dużą wagę przywiązujemy między innymi do komponowania i mieszania smaków. Gotowe dania są dzięki temu charakterystyczne i wyraziste, lub niezwykle delikatne - po prostu udane.

 

Restauracja „Mat” niedaleko Orzesza zaprasza na wspólne ucztowanie, posiłki i miłe spędzanie czasu. W naszej restauracji można odpocząć w codziennym biegu, nabrać sił, oraz nadrobić towarzyskie zaległości, spotykając się ze znajomymi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER