Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Noclegi Gliwice

pokój z łazienką koło GliwicOkoło 25 kilometrów od Gliwic możecie Państwo znaleźć zaciszne miejsce na idealny nocleg. To Zajazd „Mat” w Bełku, miejsce tworzone z myślą o naszych gościach. Tutaj każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt był udany.

Noclegi przygotowujemy bardzo starannie, dbając o komfortowe warunki, porządek, oraz dostęp do wielu udogodnień. Czy to krótki, czy dłuższy wyjazd, zapewnimy Państwu spokojny sen w przyjaznej atmosferze.

 

Udany nocleg niedaleko Gliwic

 

Spośród wszystkich naszych usług noclegi stanowią tę dziedzinę, która wiązać się może właściwie z każdym miejscem w Zajeździe.  Nocujący tu goście przed snem lub po noclegu chętnie korzystają między innymi z sali gier, oraz sali kominkowej. To wszystko jest do Państwa dyspozycji.

Łatwo jest znaleźć miejsce na nocleg, natomiast aby znaleźć miejsce odpowiednie trzeba poświęcić nieco więcej czasu. W Zajeździe „Mat” spodoba się Państwu, ponieważ:

  • każdy nocleg przygotowujemy indywidualnie pod kątem oczekiwań gości,
  • nocleg u nas to bliskość natury, spokój i rodzinna atmosfera,
  • noclegi są w ładnych, czystych i komfortowych pokojach z łazienką,
  • za noclegi można płacić również kartą.

 

Nasza recepcja czynna jest przez całą dobę, więc nieustannie dbamy i Państwa komfort i służymy pomocą. Możecie Państwo liczyć na późną kolację, czy wczesne śniadanie, ponieważ to my dostosowujemy się do Państwa planu dnia.

 

Noclegi na miarę potrzeb

 

bar i restauracjaTworząc miejsca noclegowe w Zajeździe „Mat” na pierwszym miejscu stawialiśmy komfort naszych gości i warunki, w których odpoczywa się z przyjemnością. Tak właśnie powstały pokoje, w których każdy detal ma swój sens. Poza pokojami zaś można korzystać z:

  • baru i restauracji,
  • sali gier,
  • sali kominkowej,
  • świetlicy,
  • sali telewizyjnej,
  • sali konferencyjnej.

 

To duże udogodnienie dla osób, które spędzają u nas więcej czasu, niż kilka godzin snu. Wyposażenie całego Zajazdu zgodne jest z potrzebami gości w każdym wieku, także pod kątem tego, czy jest to pobyt wypoczynkowy w okolicach Gliwic, czy wyjazd służbowy.

 

Doświadczeni w branży noclegów

 

Udany nocleg da Państwu wytchnienie po męczącym dniu. Taki nocleg blisko Gliwic znaleźć można w Zajeździe „Mat”. Duży atut to niezwykła okolica, pełna przyrody w czystej postaci. Do plusów można zaliczyć także profesjonalną kadrę, oraz kuchnię, która sprosta Państwa kulinarnym oczekiwaniom. Warto zarezerwować swój nocleg już dziś. Zapraszamy do kontaktu.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER