Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Śląsk

Wesele i związane z nim przygotowania mogą być beztroskie i przyjemne, jeśli większą część przedweselnych obowiązków przekażecie Państwo naszej doświadczonej załodze. Sprawimy, że czas oczekiwania na wesele upłynie w miłej, spokojnej atmosferze.

 

Zajazd „Mat” to wyjątkowe miejsce na Śląsku. Warto nas odwiedzić planując urządzanie wesela, ponieważ oprócz dobrego zaplecza organizacyjnego mamy też bogate doświadczenie i jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Połączenie tych atutów wpływa pozytywnie na każde wesele, organizowane w naszym lokalu.

 

Wesela z pomysłem i tradycyjne

Biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania, zawsze dostosowujemy charakter wesel do oczekiwań Młodej Pary. Nasza sala weselna ma elegancki wystrój, na którego tle dobrze prezentują się zarówno klasyczne kwiaty i dekoracje, jak również nietypowe weselne stylizacje, nawiązujące do określonego stylu lub epoki. Z przyjemnością organizujemy wesela tradycyjne, ale także charakterystyczne.

 

Propozycja, z którą pragniemy do Państwa dotrzeć to kompleksowa obsługa w rozsądnej cenie. Warto zaznaczyć Zajazd „Mat” na mapie Śląska ponieważ jest to:

  • miejsce na wesele z charakterem,

  • lokal na wesela tradycyjne oraz nietypowe,

  • restauracja na przyjęcia weselne do 160 osób,

  • sala weselna z profesjonalną obsługą i pełnym wyposażeniem.

Można skontaktować się z nami w dogodnym momencie i umówić na spotkanie. Z przyjemnością pokażemy Państwu trzy sale, bar, oraz teren wokół Zajazdu, wysłuchamy Państwa oczekiwań i zaproponujemy indywidualne rozwiązania. Stawiamy na jasny przekaz, dlatego informacje będą rzetelne, a koszty określone precyzyjnie.

 

Przyjęcia weselne w Zajeździe „Mat” – korzystny wybór

Nawet niewielkie przyjęcia weselne warto powierzyć sprawdzonej firmie, aby przez całe przyjęcie być wolnym od trosk organizacji. Odciążamy Państwa i przejmujemy na siebie wszystkie działania. Dzięki temu możecie Państwo w pełni uczestniczyć we własnej imprezie, nie myśląc o wcześniejszych przygotowaniach, czy pracach porządkowych po zakończeniu imprezy.

 

Kadra Zajazdu zadba o każdy detal mający wpływ na przebieg przyjęcia weselnego. Wcześniej wspólnie z Państwem ustalimy plan imprezy i inne wytyczne, a następnie zaangażujemy się w realizację całej uroczystości. Dzięki współpracy z innymi firmami branży weselnej na Państwa życzenie pomożemy wybrać kwiaty, zespół muzyczny, lub pojazd do ślubu.

 

Sala weselna na Śląsku

Z dala od miejskiego zgiełku znajduje się Bełk – miejscowość, która zachwyca pięknem przyrody. Sala weselna w takim otoczeniu zauroczyła już wiele osób, które miały tu wesele i poleciły nas znajomym. Zawsze cieszy nas to, ponieważ dowodzi, jak dużo radości daje udane wesele.

 

Państwa także zapraszamy w te malownicze rejony Śląska. Z chęcią poznamy Państwa wizję wesela idealnego i zorganizujemy je na naszej sali weselnej. Zapewniamy wyjątkowy lokal, miłą i profesjonalną obsługę, oraz dobrą atmosferę.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER