Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Knurów

Dzień studniówki to dzień wyjątkowy dla każdego maturzysty. Podkreśla on, że niewiele czasu już zostało do maturalnych bojów, a zgodnie z tradycją warto ten czas przygotowań uroczyście rozpocząć. Udana studniówka to dobry znak przed majowymi zdarzeniami.

W Zajeździe „Mat”, leżącym nieopodal Knurowa, organizujemy wyjątkowe studniówki. Zarówno przyszli absolwenci, jak również ich osoby towarzyszące, rodzice i nauczyciele dobrze się bawią, dzięki sprawnej organizacji i profesjonalnej obsłudze.

 

Studniówka blisko Knurowa

 

Nasz lokal sprawdza się świetnie podczas każdego przyjęcia, lub imprezy okolicznościowej, a studniówki obsługuje także na najwyższym poziomie. To dobra propozycja dla szkół w Knurowie, oraz innych z bliższych i dalszych okolic.

Na każdym etapie współpracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania, a jednocześnie w tradycyjnie profesjonalny sposób dbamy:

  • aby każda studniówka przebiegała zgodnie z planem,
  • aby goście studniówki dobrze się bawili podczas całej imprezy,
  • aby wszystkie studniówki trzymały poziom i upływały w przyjaznej, radosnej atmosferze,
  • aby uczestnicy studniówek z przekonaniem polecali nasz lokal.

 

Te priorytety osiągamy za każdym razem, ponieważ z uwagą słuchamy o potrzebach gości, ich oczekiwaniach, aby jeszcze na etapie przygotowań zaproponować najlepsze rozwiązania, od urozmaiceń menu, po odpowiednie elementy ozdobne sali.

 

Studniówki zimową porą

 

Czas studniówek przypada na okres zimowy, co również można potraktować jako atut. W naszej Sali Dużej jest kominek, który tworzy ciepły klimat, możemy też zaproponować odpowiednie do pory roku dania. Propozycja jest bardziej wszechstronna, obejmuje także zalety płynące z:

  • miłej obsługi kelnerskiej,
  • bogatego, apetycznego menu,
  • pomocy przy wyborze zespołu muzycznego, lub DJ'a,
  • pomocy w przygotowaniu planu studniówki,
  • zadbanego terenu Zajazdu,
  • odpowiednio przygotowanej i elegancko udekorowanej sali.

 

W grę wchodzą również dodatkowe atrakcje w trakcie trwania przyjęcia, na przykład pokaz sztucznych ogni. Zapewniamy też parking, aby samochody i autokary były na ogrodzonym zamkniętym terenie obiektu.

 

Przygotowani do studniówek

 

Każdego roku przygotowujemy salę „Zajazdu Mat” na kolejne studniówki. Wszystkie traktujemy jako wyjątkowe imprezy i bez cienia rutyny zajmujemy się organizacją. Połączenie sprawdzonych rozwiązań i innowacji zarówno na terenie naszego obiektu, jak i w kuchni pozwala nam oferować usługi na wysokim poziomie dla studniówkowiczów z Knurowa i innych miejscowości.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER