Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Ruda Śląska

Wesele w Zajeździe „Mat” to idealny pomysł, jeśli szukacie Państwo dobrego lokalu z profesjonalną obsługą. Nasze długoletnie doświadczenie i nieustanne zaangażowanie w organizowanie wesel to pewność, że i Państwa przyjęcie będzie udane.

 

Dobra lokalizacja w pobliżu Rudy Śląskiej będzie udogodnieniem dla osób z bliższych i dalszych okolic. Pomożemy Państwu zorganizować wesele, które będzie odpowiednią oprawą dla tak ważnej uroczystości, jak wstąpienie w związek małżeński. Scenariusz opracujemy razem z Państwem, lub zaproponujemy własne ciekawe pomysły.

 

Wesela to nasza specjalność

W dziedzinie wesel należy być zawsze na czasie, proponować nowoczesne rozwiązania, a także dostosować charakter danego wesela do oczekiwań Nowożeńców. Tak właśnie działamy w Zajeździe „Mat”. Mimo wieloletniego doświadczenia z zainteresowaniem podchodzimy do nowych możliwości, nietypowych rozwiązań i pomysłów wartych uwagi. Sami szukamy inspiracji, lecz przede wszystkim jesteśmy otwarci na Państwa pomysły dotyczące przebiegu wesela.

 

Wśród śląskich lokali warto zaznaczyć Bełk jako dobre miejsce na wesele. Wybierając nasz Zajazd otrzymacie Państwo usługę najwyższej jakości, której efektem są:

  • niezapomniane wesele w wyjątkowym miejscu,

  • wesela w pobliżu Rudy Śląskiej w dobrej lokalizacji,

  • przyjęcia weselne zorientowane na zadowolenie Młodej Pary i jej gości,

  • odpowiednio przygotowana i udekorowana sala weselna.

Podczas wesel serwujemy dania zarówno z tradycyjnej kuchni śląskiej, jak i innych regionalnych lub zagranicznych. Możemy również przygotować menu wegetariańskie, oraz inne w zależności od potrzeb Państwa lub Państwa gości. Sztuka kulinarna to również nasza domena, a wszystkie podawane potrawy urzekają wyglądem i świetnym smakiem.

 

Słowo o przyjęciach weselnych

Alternatywą dla hucznych wesel na 100 i więcej osób są mniejsze przyjęcia weselne, które również z powodzeniem organizujemy. Podczas tych imprez także macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, uzgodnieniu menu, dekoracji, oraz przebiegu całej uroczystości dopilnujemy, aby każdy punkt planu został skrupulatnie zrealizowany.

 

Wszystkie urządzane przez nas przyjęcia, w tym przyjęcia weselne, mają niepowtarzalny klimat i radosny nastrój. Dbając o Państwa dobry humor tak przygotowujemy całą imprezę, abyście Państwo mogli jednocześnie czuć się gospodarzami przyjęcia i bawić się tak dobrze, jak przybyli goście. Z przyjemnością przejmiemy na siebie wszystkie obowiązki.

 

Niezwykła sala weselna

Sala weselna Zajazdu „Mat” to lokal nieopodal Rudy Śląskiej, na który warto zwrócić uwagę. Wiele par świętowało u nas swój ślub i polecało swoim znajomym, ponieważ jako lokal spełniamy oczekiwania naszych Nowożeńców.

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji nie tylko w zakresie organizowania wesel, lecz także poprawin. Na sali weselnej będzie równie pięknie, jak w dniu wesela, możemy też zapewnić muzykę. Zajazd „Mat” z przyjemnością ugości Państwa na dłużej.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER