Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Noclegi Czerwionka-Leszczyny

Dobry nocleg w pobliżu Czerwionki-Leszczyn to pokoje gościnne Zajazdu „Mat” przygotowane na Państwa przyjazd. W otoczeniu przyrody, z dala od szumu miast można wypocząć, zrelaksować się  i nabrać sił na kolejny dzień.

Aby nasza propozycja była aktualna i warta uwagi, każdego dnia dbamy o to, co ma wpływ na miły pobyt. Oddajemy więc do Państwa dyspozycji eleganckie, czyste i komfortowe pokoje, w pełni wyposażony obiekt, oraz dodatkowe opcje spędzania czasu.

 

Noclegi Zajazdu „Mat” w okolicy Czerwionki-Leszczyn

 

Wybierając naszą propozycję noclegów decydujecie się Państwo na wszystkie korzyści z niej płynące. Sam obiekt jest malowniczo położony wśród łąk, pól i lasów blisko Czerwionki-Leszczyn. Taka przyroda wpływa również na czyste powietrze, oraz samopoczucie gości.

Na terenie Zajazdu znajdziecie zaś Państwo wszystko, co potrzebne do komfortowego spędzania czasu. Dzięki temu proponujemy:

  • noclegi dla rodzin z dziećmi, oraz pokoje jednoosobowe,
  • noclegi z możliwością korzystania ze wszystkich udogodnień w Zajeździe,
  • noclegi w pokojach o wysokim standardzie przy rozsądnej cenie za pobyt,
  • noclegi dla gości imprez, uroczystości, lub uczestników wczasów.

 

Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi, a jeśli wizyta u nas wiąże się z wyjazdem służbowym udostępnimy Państwu także kącik biznesowy z ksero i faksem. Na większe spotkania sprawdzi się dobrze przygotowana sala konferencyjna.

 

Dobry nocleg i czas wolny

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest sen po wyczerpującej podróży, dlatego już od progu Zajazdu „Mat” będzie czekać na Państwa przede wszystkim zaciszna i spokojna okolica blisko Leszczyn, oraz komfortowo urządzone, świeże i zadbane pokoje. Po śnie można skorzystać także z:

  • sali telewizyjnej,
  • sali gier,
  • świetlicy,
  • sali kominkowej,
  • baru i restauracji,
  • sali konferencyjnej.

 

Jak widać dbamy równie dobrze o gości, których czeka wyłącznie błogi relaks, oraz o tych, którzy planują jeszcze spotkania biznesowe. Nasz obiekt jest bardzo wszechstronny i przygotowany na Państwa potrzeby podczas każdej wizyty.

 

Doświadczeni w organizowaniu noclegów

 

Okolice Czerwionki, w tym także Bełk, są częstym kierunkiem między innymi osób zmierzających w stronę granicy, lub wracających do Polski. W długiej podróży nocleg jest niezastąpiony i trudno byłoby znaleźć lepszą formę wypoczynku. Można u nas płacić kartą, dla zmotoryzowanych udostępniamy zamykany parking. Dbamy o Państwa komfort.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER