Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Czerwionka-Leszczyny

Zajazd „Mat” to idealne miejsce dla narzeczonych z Czerwionki-Leszczyn, które szukają miejsca na wymarzone wesele. Nasz lokal spełni Państwa oczekiwania. Proponujemy cały szereg działań, które pozwolą czuć się wyjątkowo Państwu i Państwa gościom.

 

Nasza Sala Duża na 160 osób, a także mniejsze sale – Mała i Śląska – pozwolą dobrać lokal do wielkości przyjęcia. Każda z sal to elegancko wykończone wnętrza, które stanowią idealne tło dla świętowania w gronie najbliższych, rodziny i znajomych. Stawiamy na najlepsze rozwiązania, a propozycję dopasowujemy do Państwa oczekiwań.

 

Udane wesela blisko Czerwionki

Wesela urządzane w Zajeździe „Mat” dały już wielu Młodym Parom komfort beztroskiego świętowania. Decydując się na nasz lokal możecie mieć Państwo pewność, że zarówno sala, jak i obsługa będą idealnie przygotowane na tę uroczystość. Wyróżnia nas precyzja w planowaniu działań, otwarcie na Państwa pomysły, oraz zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Wszystkie wesela otaczamy należytą opieką.

 

Niełatwo w kilku zdaniach ująć wszystko, co możemy zaproponować, zwłaszcza, że może się to różnić w zależności od oczekiwań Nowożeńców i indywidualnych ustaleń. Niezmiennie:

  • zorganizujemy wesele o każdej porze roku,

  • przygotowujemy wesela huczne, oraz kameralne – zgodnie z ustaleniami,

  • urządzamy przyjęcia weselne w lokalu, lub ogrodzie Zajazdu,

  • oferujemy salę weselną dostępną na korzystnych warunkach.

Wzorowe wesela to takie, na których i Państwo Młodzi i goście dobrze się bawią, a wszelkie troski zostają za drzwiami lokalu. Zachęcając do skorzystania z naszych usług proponujemy wzorowe wesele w atrakcyjnym lokalu. Gościło u nas wiele par z okolic Czerwionki-Leszczyn, zapraszamy także Państwa. Warto przekonać się o uroku lokalu i jego otoczenia.

 

Radość ucztowania na przyjęciach weselnych

Każde z naszych dotychczasowych przyjęć weselnych było jedyne w swoim rodzaju, ponieważ nie ma dwóch identycznych par. Dużą wagę przywiązujemy do Państwa oczekiwań i to one stanowią bazę wszystkich dalszych działań. Możemy zorganizować przyjęcie weselne zgodne ze scenariuszem Nowożeńców, lub zaproponować nasz plan, lecz zgodny z Państwa upodobaniami.

 

Możecie być Państwo pewni, że weźmiemy pod uwagę wszystkie kwestie. Zadbamy zatem o dekoracje budynku Zajazdu i sali weselnej, staranne przygotowanie i efektowne podanie wszystkich potraw, sprawną obsługę kelnerską, a także dowolną pomoc w trakcie trwania przyjęcia weselnego. Z przyjemnością zadbamy o komfort Państwa Młodych i ich gości.

 

Wyjątkowa sala weselna

Dzięki zaangażowaniu w przygotowania i cały przebieg wesela zadbamy, aby każdy na sali weselnej czuł się wyjątkowo podczas państwa wesela. To niezwykle ważne, ponieważ wtedy goście będą wspominać miło całą imprezę, której Państwo jesteście gospodarzami.

 

Sala weselna Zajazdu „Mat” niedaleko Czerwionki-Leszczyn stanowi dobry kierunek dla każdego, kto w bliższej lub dalszej przyszłości planuje wesele. Przedstawimy Państwu, jak wyjątkowo można uczcić ten dzień, aby był jedyny w swoim rodzaju.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER