Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Zabrze

Restauracja „Mat” to miejsce wszechstronne. Gości zarówno osoby, które chcą jedynie wypić herbatę w miłym lokalu, jak i zainteresowanych kilkudniowym pobytem, którzy będą jadać w naszej restauracji.

 

Jak wielu jest gości, tak wiele potrzeb i oczekiwań, dlatego w restauracji na pierwszym miejscu stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Wzbogacamy też menu dzięki mnogości zdrowych produktów, z których powstają wszystkie dania. Natomiast zaletą właściwie od nas niezależną jest piękna okoliczna przyroda, która i nas nieustannie zachwyca.

 

W naszej restauracji wszystko dobrze przemyślane

Nie ma recepty na restaurację idealną, są natomiast oczekiwania i ideały gości. W oparciu o nie prowadzimy lokal, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo. Nauczeni doświadczeniem wiemy, jak wygląda prowadzenie restauracji od strony technicznej, jak gospodarować czasem i środkami, a także w jaki sposób połączyć wszystko w spójną całość, dlatego działamy na zasadzie dobrego, niezawodnego mechanizmu.

 

Powierzając nam zorganizowanie dowolnej imprezy, lub przychodząc na obiad z bliskimi macie Państwo pewność, że czeka na Was:

  • wyjątkowa restauracja w pobliżu Zabrza,

  • restauracja dbająca o standardy w każdej kwestii prowadzenia lokalu,

  • restauracja z bogatym menu i miła obsługą,

  • restauracja na każdą okazję, w tym małe i duże przyjęcia okolicznościowe.

Nasza propozycja jest zawsze aktualna, więc już dziś możecie Państwo dobrze spędzić czas i podkreślić go smacznym posiłkiem. Do przygotowania potraw używamy wyłącznie świeżych produktów ze sprawdzonych źródeł, stawiając na jakość. Zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane dania są dzięki temu apetyczne i zdrowe.

 

Dobra restauracja blisko Zabrza

Restauracja „Mat” jest świetnym miejscem, aby zatrzymać się po zwiedzaniu Zabrza, czy innych śląskich miast i w spokoju zjeść coś dobrego. Dodatkową atrakcją będzie taras z wygodnymi miejscami, lub ogród znajdujący się na terenie obiektu. Na Państwa dzieci czeka zaś plac zabaw, gdzie wesoło spędzą czas.

 

Jeśli planujecie Państwo dłuższy pobyt z okolicy, warto skorzystać z oferowanych przez nas miejsc noclegowych. Spośród kilku pokojów zaproponujemy taki, który najlepiej wpisze się w potrzeby. Zajazd to miejsce ciche i spokojne, więc również noclegi cieszą się dużym powodzeniem. Możecie Państwo przekonać się o tym osobiście.

 

Wiele opcji w jednej restauracji

Oprócz restauracji i miejsc noclegowych w Zajeździe „Mat” oferujemy kompleksowe organizowanie imprez okolicznościowych, oraz spotkań rodzinnych na dowolną okazję. Nie musicie Państwo brać na siebie trudu przygotowań, my zajmiemy się tym z przyjemnością.

 

Ciekawa lokalizacja na terenach pełnych przyrody, profesjonalna obsługa, oraz otwartość na oczekiwania gości to cechy, które mogą Państwa przekonać do częstych wizyt w naszej restauracji. Tutaj czas płynie wolniej.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER