Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Żory

Wybierając na studniówkę lokal Zajazdu „Mat” blisko Żor macie Państwo pewność, że jest to miejsce z tradycjami, a jednocześnie nowoczesne. Łączy więc w sobie klimaty, które pozytywnie wpływają na atmosferę każdego świętowania.

Naszym atutem jest także wieloletnie doświadczenie w organizowaniu udanych studniówek. Dzięki niemu potrafimy trafnie doradzić, zaproponować najlepsze rozwiązania i przygotować wszystko tak, aby zadowoleni byli przede wszystkim przyszli absolwenci.

 

Miejsce na studniówkę w okolicy Żor

 

Obiekt Zajazdu jest położony z dala od miejskiego zgiełku i to właśnie dobra lokalizacja ma często główny wpływ na decyzje osób szukających lokalu studniówkowego. Wprawdzie zimą ogród nie jest oazą zieleni, natomiast przy prawdziwej zimowej pogodzie będzie ośnieżony jak z bajki.

Z przyjemnością organizujemy przyszłym maturzystom ich bal maturalny. Zgłaszając się do nas i wybierając naszą propozycję są pewni, że przygotujemy:

  • studniówkę w komfortowej nowoczesnej sali,
  • studniówkę i pomoc w przygotowaniach,
  • smaczne dania  w trakcie trwania całej imprezy,
  • bezpieczne korzystanie z tarasu i ogrodu podczas umiarkowanej pogody na studniówkach.

Studniówka to bal maturzystów, którym towarzyszą nauczyciele i część rodziców. O nich również zadbamy, aby czuli się dobrze i swobodnie, ulegli magii parkietu, bawili się razem z młodzieżą. Taka integracja pomaga w budowaniu pozytywnych relacji.

 

Moc pomysłów na studniówki

 

Przyszli absolwenci szkół średnich prześcigają się często w pomysłach, jak sprawić, aby film ze studniówki był jeszcze ciekawszy, a wspomnienia wywoływały większą radość. My dajemy lokal, oraz obsługę, a do każdej studniówki gwarantujemy:

  • pomoc przy wyborze zespołu muzycznego, lub DJ'a,
  • odpowiednio przygotowaną i elegancko udekorowaną salę,
  • pomoc w przygotowaniu planu studniówki,
  • miłą obsługę kelnerską,
  • bogate, apetyczne menu,
  • zadbany teren Zajazdu.

 

Młodzież sama decyduje, czy wystój sali ma być tematyczny, czy stylizowany na daną epokę, jakie kwiaty i dekoracje znajdą się na stołach, oraz jaka muzyka zabrzmi podczas całej imprezy. Jesteśmy otwarci na oczekiwania, pomagamy zrealizować każdy plan.

 

Dobry lokal na studniówki

 

Położenie Zajazdu „Mat” niedaleko Żor, jego obsługa, zaplecze kuchenne i pasja gotowania zachwycą każdego, kto zechce zorganizować tutaj studniówkę. Miejsce jest niezwykłe i każdego roku gości tych, którzy zdecydowali się powierzyć nam niektóre lub wszystkie kwestie związane ze studniówką, a my z przyjemnością realizujemy te zadania.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER