Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Rybnik

Dobry lokal na studniówkę to taki, w którym można zorganizować bal i czuć się na nim wyjątkowo. Studniówki wyszły już ze szkolnych sal gimnastycznych, standardem staje się świętowanie w lokalach, gdzie każdego roku urządzane są takie imprezy okolicznościowe.

Zajazd „Mat” niedaleko Rybnika warto wziąć pod uwagę ze względu na indywidualne traktowanie każdego balu studniówkowego. Ważne są dla nas przede wszystkim plany i oczekiwania gości, a w oparciu o nie pomagamy zorganizować studniówkę idealną.

 

Udana studniówka – główny cel

 

Każdy rok to nieco inni maturzyści pod kątem wymagań, a my z przyjemnością te wymagania spełniamy. Można nam zaufać, ponieważ wieloletnie doświadczenie w organizowaniu studniówek połączone z pozytywnym nastawieniem do nowości daje dobre efekty.

Od wejścia pierwszej pary gości po zakończenie imprezy zadbamy o dobry klimat. Potrzebny będzie pozytywny nastrój, a my po wspólnej naradzie zadbamy o:

  • oprawę studniówki stylizowaną lub w tonie tradycyjnej elegancji,
  • fotografa, kamerzystę i zespół na studniówkę,
  • menu, które na studniówkach zachwyca wszystkich,
  • imprezę mogącą śmiało konkurować z innymi studniówkami pod każdym względem.

 

Nie brakuje nam zapału do pracy, kreatywności i chęci, a to w połączeniu z pomysłami studniówkowiczów przekłada się na bal w pobliżu Rybnika jedyny w swoim rodzaju. Takiej propozycji nie można przeoczyć.

 

Studniówki, polonez i dobra zabawa

 

Wiele dzisiejszych studniówek to połączenie tradycji z nowoczesnością, zaczyna się więc od poloneza, a później jest tylko ciekawiej. Detale, o które zawsze dbamy dla komfortu ucztowania wszystkich naszych gości i ich opiekunów to:

  • miła obsługa kelnerska,
  • bogate, apetyczne menu,
  • pomoc w przygotowaniu planu studniówki,
  • odpowiednio przygotowaną i elegancko udekorowaną salę,
  • pomoc przy wyborze zespołu muzycznego, lub DJ'a,
  • zadbany teren Zajazdu.

 

W klimat studniówki dobrze się wpisze także kominek, a wszystkie pojazdy zostaną bezpieczne na zamykanym parkingu. Obsługa Zajazdu przez cały czas trwania studniówki będzie do Państwa dyspozycji, służąc fachową pomocą.

 

Idealny czas na studniówki

 

Studniówki to jedne z imprez okolicznościowych, gdzie główny głos ma młodzież. To z przyszłymi absolwentami szkół w Rybniku i innych miastach ustalamy najwięcej szczegółów i staramy się określić, jak widzą ten wyjątkowy dzień, oraz czego oczekują. Każdy plan z chęcią rozważymy, można też zdać się na nas, a przygotujemy zarys imprezy idealnej. Dobra współpraca jest podstawą dobrych działań.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER