Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Noclegi Knurów

Zajazd „Mat” leży blisko Knurowa i stanowi idealne miejsce na nocleg. Przyjazny, zadbany obiekt i przyroda wokół niego pozwalają zrelaksować się każdemu, kto tutaj zawita. Jesteśmy otwarci na wizyty i nowe rezerwacje. Z przyjemnością będziemy Państwa gościć.

Bez względu na to, czy w planach jest przyjazd z liczną rodziną, czy w mniejszym gronie, przygotujemy Państwu nocleg komfortowy, spokojny i bezpieczny. Tutaj Państwo jesteście zawsze na pierwszym miejscu, czyli jak domownicy, choć z dala od własnego domu.

 

Nocleg w pobliżu Knurowa

 

Nasz Zajazd to kompleksowa obsługa w każdej chwili Państwa pobytu. Wybierzemy Państwu pokój idealnie dostosowany do potrzeb, zadbamy o posiłki, a także rozrywkę. Również osoby ceniące spokój znajdą u nas dobre warunki do tego, aby się zrelaksować i nabrać sił na kolejny dzień. Przez cały czas będziemy do Państwa dyspozycji.

Korzystając z naszej propozycji można przekonać się o tym, jak działa sprawne organizowanie noclegów i profesjonalna troska o komfort gości szukających noclegów w okolicy Knurowa. Jedna ze sztandarowych opcji to:

  • komfortowy nocleg dla Państwa i Państwa bliskich,
  • nocleg w dobrze wyposażonym, nowoczesnym obiekcie,
  • możliwość rezerwacji większej liczby noclegów z odpowiednim wyprzedzeniem,
  • noclegi po imprezach okolicznościowych, oraz przy dłuższych pobytach w Zajeździe „Mat”.

 

Do Państwa dyspozycji jest także parking, a dla dzieci atrakcyjny plac zabaw. Na terenie całego obiektu można korzystać z łącza Wi-Fi, które przydaje się między innymi w zdalnych kontaktach biznesowych.

 

Atrakcyjne noclegi w korzystnej cenie

 

Włączając do naszych usług noclegi zadbaliśmy o to, aby Zajazd, leżący w pobliżu Knurowa, był zawsze przygotowany na przyjęcie gości. Priorytetem jest dla nas czystość pokojów i komfort ich użytkowania, dbamy też o miłą atmosferę każdego dnia w:

  • świetlicy,
  • sali gier,
  • sali telewizyjnej,
  • sali kominkowej,
  • sali konferencyjnej,
  • barze i restauracji.

Na terenie obiektu znajdują się wszystkie sprzęty i akcesoria potrzebne zarówno podczas krótkiego wyjazdu, jak i dłuższych wczasów. Na Państwa życzenie możemy także zlecić pranie i prasowanie zaprzyjaźnionej firmie zewnętrznej.

 

Z Knurowa do Bełku na udany nocleg

 

W Zajeździe „Mat” zarówno goście jak i ich zwierzęta znajdują spokój udanych noclegów. Nasz lokal i pokoje do wynajęcia to świetne miejsce dla rodzin, przedsiębiorców, gości wesel, czy imprez firmowych blisko Knurowa. Oprócz udanego wypoczynku będziecie Państwo mogli jeść smaczne dania w Restauracji „Mat”, a także cieszyć oczy przyrodą.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER