Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Śląsk

Wymarzona studniówka w Zajeździe „Mat” zyskała sympatię wielu młodych ludzi ze Śląska, którzy mieli przyjemność u nas świętować. Niezmienna opinia to taka, że jesteśmy lokalem dobrze zorganizowanym, który przygotuje całą imprezę.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji, ponieważ o studniówkach wiemy wszystko co potrzebne do sprawnego procesu przygotowań, jesteśmy też na bieżąco z nowościami, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy przyszłych maturzystów.

Lokal na studniówkę ze Śląska

Duże zapotrzebowanie na lokale studniówkowe na Śląsku sprawia, że każdego roku z przyjemnością gościmy kolejne klasy, ich nauczycieli i rodziców. Branża ta ciągle się rozwija i ubogaca, co jest korzystne dla naszych gości, którzy mają stale większy wybór możliwości.

Korzystając z usług Zajazdu można powierzyć nam wszystkie działania organizacyjne, które wpłyną na przebieg całego balu. Nasza propozycja to:

  • studniówka zrealizowana zgodnie z planem,
  • obsługa studniówki sprawna i profesjonalna,
  • smaczne dania serwowane podczas studniówek,
  • kompleksowe przygotowywanie studniówek i przedstawianie najlepszych opcji.

Aby własną aktywność ograniczyć do wyboru stroju na studniówkę warto zapoznać się z propozycją Zajazdu „Mat” i przyjechać do nas na wstępną rozmowę. Z przyjemnością poznamy Państwa oczekiwania i przedstawimy nasze propozycje.

Studniówki nadal w modzie

Mimo iż obecne studniówki na Śląsku i w całej Polsce przypominają bardziej wystawne bale, sama idea pozostała niezmienna – zabawa na 100 dni przed maturą, dobry nastrój i relaks poprzedzający najważniejsze egzaminy szkoły średniej. Aby było wesoło i profesjonalnie zapewniamy:

  • elegancką i klimatyczną salę,
  • atrakcyjny teren obiektu z tarasem i ogrodem,
  • pomoc w wyborze zespołu muzycznego lub DJ'a,
  • indywidualny plan studniówki,
  • bogate menu i smaczne dania,
  • niezawodną obsługę kelnerską do końca imprezy.

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i propozycje, dlatego ostateczne ustalenia są gotowe dopiero po rozmowie z Państwem. Uzgadniamy, co ma być na studniówce krok po kroku, ponieważ w oparciu o taki plan można sprawdzić naszą niezawodność i rzetelność.

Dlaczego Zajazd „Mat” jest dobry na studniówki

Nasz lokal jest za dobrą przedmaturalną imprezą, czyli sposobem początkiem odliczania dni do matury. To wyjątkowa okazja, aby jeszcze lepiej zgrać się z rówieśnikami, posłuchać muzyki  i tańczyć do końca balu. Ten studniówkowy wieczór będzie wesoły i beztroski, profesjonalnie przygotowany w każdym calu. Zachęcamy do współpracy.

Naszą propozycję kierujemy do szukających dobrego miejsca na studniówkę z:

 

Aby mieć na Śląsku studniówkę idealną wystarczą chęci i kontakt z nami. Zajmiemy się wszystkim, co niezbędne do zorganizowania balu na miarę oczekiwań.

 

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER