Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Rybnik

Restauracja to idealne miejsce zarówno na rodziny obiad, jak i na spotkanie ze znajomymi, lub imprezę służbową. Warunkiem jest dobra atmosfera, smaczne dania, oraz możliwość dostosowania działań do potrzeb klientów. W Restauracji „Mat” to standard, o który nieustannie dbamy.

 

Otwarci na Państwa potrzeby proponujemy nasz lokal, który sprawdza się zawsze przy okazji małych i dużych uroczystości. Do dyspozycji gości są trzy sale różniej wielkości, można więc wybrać jedną z nich pod kątem liczby osób i charakteru danego przyjęcia. Pomożemy Państwu sprecyzować oczekiwania i wybrać najlepszą opcję.

 

Dobra restauracja w pobliżu Rybnika

Prowadzeniem restauracji zajmujemy się od wielu lat i z przyjemnością dbamy o komfort naszych gości. Wnętrze lokalu to zadbane wyposażenie, pomysłowe dekoracje, oraz przyjazny klimat. Tutaj każdy czuje się dobrze, a stali klienci polecają nas swoim bliskim i znajomym. Zapraszamy także Państwa do odwiedzenia Restauracji „Mat” w Bełku. Zadbamy o to, aby ta wizyta wprawiła w dobry nastrój.

 

Pośród wszystkich restauracji w Rybniku i okolicach nasza ma równie bogatą ofertę, a piękna lokalizacja stanowi dodatkową zaletę. Ten lokal to:

  • zadbana i przestronna restauracja na mniejsze i większe wyjścia,

  • restauracja z tarasem, oraz placem zabaw,

  • idealna restauracja na wesele i przyjęcia okolicznościowe,

  • restauracja z możliwością skorzystania z miejsc noclegowych.

Bez względu na to, ile macie Państwo czasu, w Restauracji „Mat” udana będzie każda wizyta. Obsługa restauracji może doradzić Państwu w kwestii potraw, a kucharze zadbają o to, aby dania były gorące i estetycznie podane. Zwracamy uwagę na szczegóły, ponieważ wiemy, że mają one wpływ na sukces i powodzenie każdego przedsięwzięcia.

 

Kuchnia potęgą restauracji

Aby restauracja spełniała swoje najważniejsze zadania niezbędne jest odpowiednie zaplecze kulinarne, doświadczona załoga i składniki najwyższej jakości. Wszystko to znajdziecie Państwo w Zajeździe „Mat'. Nasi pracownicy wiedzą, jak postępować z każdym składnikiem, jak długo gotować, lub piec daną potrawę, dlatego nie ma dla nich zadań zbyt trudnych.

 

Ważne są także detale, takie jak dekorowanie przygotowanego dania, oraz nakrycia na stolikach. O to również dbamy, dzięki czemu każda Państwa wizyta w naszej restauracji będzie wyjątkowa. Serwujemy dania kuchni śląskiej, oraz wiele innych, a na indywidualne zamówienie możemy przygotować menu wegetariańskie, lub dla osób z alergią.

 

Restauracja na każdą okazję

Wyjścia do restauracji już od dawna nie są luksusem i na stałe wpisały się w zwyczaje osób w różnym wieku. Ta forma sprawdza się zarówno wtedy, kiedy mamy ochotę zjeść obiad poza domem, jak i zorganizować przyjęcie lub rocznicę. W Restauracji „Mat” będzie idealnie.

 

Zachęcamy do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Proponujemy między innymi niedzielne obiady, podczas których możecie Państwo również świętować dowolne okazje, takie jak imieniny, czy urodziny. Przygotujemy dla nich właściwą oprawę.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER