Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Czerwionka-Leszczyny

Na swoją idealną studniówkę warto wybrać miejsce, gdzie i lokal, i jego otoczenie będą dobrym tłem do radosnej zabawy. Taki właśnie jest Zajazd „Mat”, który leży w pięknych okolicach Czerwionki-Leszczyn, a elegancki wystrój wnętrz pasuje do każdej uroczystej okazji.

Proponując organizację studniówki gwarantujemy pełny zakres usług i kompleksową obsługę. Od dekoracji sali, po oprawę kulinarną, poprzez dobór muzyki odciążymy Państwa w przedstudniówkowych przygotowaniach.

 

Studniówka wysokich lotów

 

Aby studniówka była na najwyższym poziomie i każdy czuł się wyjątkowo korzystamy z naszego długoletniego doświadczenia i z przyjemnością realizujemy Państwa oczekiwania. Stawiamy zawsze na współpracę i wzajemne zrozumienie.

W Zajeździe „Mat” organizujemy studniówki standardowe,oraz tematyczne, zawsze dobrze przygotowane. Można mieć u nas:

  • wyjątkową studniówkę w rozsądnej cenie,
  • kompleksowo przygotowaną studniówkę i obsługę do końca imprezy,
  • pomoc w układaniu planu studniówek,
  • przemyślane i apetyczne menu na studniówki.

 

Jeśli zapadła już decyzja o tym, aby studniówka była organizowana poza szkołą i szukacie Państwo lokalu w pobliżu Czerwionki-Leszczyn, zapraszamy do nas. Termin można rezerwować w dogodny sposób, im wcześniej, tym lepiej.

 

Studniówki zawsze w modzie

 

Wieloletnia tradycja świętowania 100 dni do matury ma się dobrze i nic nie zapowiada jej końca. To pierwszy poważny bal w życiu przyszłego absolwenta, gdzie każdy detal ma znaczenie. Przyszli absolwenci będą zatem mogli skorzystać z:

  • pomocy w przygotowaniu planu studniówki,
  • elegancko udekorowanej sali,
  • pomocy przy wyborze zespołu muzycznego, lub DJ'a,
  • miłej obsługi kelnerskiej,
  • bogatego, apetycznego menu,
  • zadbanego terenu Zajazdu.

 

Zajazd „Mat” ma ciekawe propozycje w rozsądnych cenach. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami branży rozrywkowej, oraz dzięki rozsądnemu gospodarowaniu przeznaczonym na studniówkę budżetem.

 

Zapraszamy na studniówki niedaleko Czerwionki -Leszczyn

 

Nikt raczej nie pyta o to, czy warto mieć studniówkę, a o to, gdzie w pobliżu Czerwionki-Leszczyn ją zorganizować, aby było jednocześnie uroczyście, wesoło i z odpowiednią oprawą. Proponujemy skorzystanie z naszych usług, ponieważ wiemy, jak wyglądają dobre studniówki, oraz jak je organizować. Będzie to czas beztroski i radości, aby nabrać zapału do maturalnych zmagań.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER