Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Żory

Wesele to tak ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, że powinno mieć niepowtarzalną oprawę. Długi okres oczekiwania i przygotowań może upłynąć w miłej atmosferze dzięki naszej pomocy. Doświadczenie w organizowaniu wesel i przyjęć weselnych pozwala nam spełniać oczekiwania.

 

Nasza propozycja jest dobra o dowolnej porze roku. Bogaci w doświadczenie i otwarci na potrzeby Państwa Młodych tak prowadzimy Zajazd, aby zawsze był gotowy, zadbany, stanowiący dobre miejsce na wspólne świętowanie radosnych dni. Dzięki naszemu zaangażowaniu każde organizowane tu wesele na długo pozostaje w pamięci.

 

Wesela z prawdziwego zdarzenia

Organizowane przez nas wesela są wizytówką lokalu dzięki doskonałemu zgraniu osób zaangażowanych w każdy etap przygotowań. Już podczas pierwszej rozmowy na podstawie Państwa oczekiwań określimy plan działań i koszty. Zawsze uważnie słuchamy propozycji narzeczonych, można też zdać się całkowicie na naszą inwencję. Zorganizujemy Państwu wesele marzeń.

 

W Zajeździe „Mat” dbamy o to, aby Państwo Młodzi i ich goście czuli się wyjątkowo. Warto skorzystać z naszej propozycji, którą wyróżnia:

  • możliwość urządzenia zarówno skromnego, jak i hucznego wesela,

  • profesjonalna obsługa przyjęcia weselnego,

  • pomoc w wyborze zespołu, dekoracji, oraz specjalistów z innych dziedzin na wesela,

  • sala weselna idealnie udekorowana, w pięknym dwustuletnim budynku.

Propozycja jest kompleksowa, ponieważ obejmuje także miejsca noclegowe, oraz możliwość zorganizowania poprawin. Wtedy również do Państwa dyspozycji jest nasza obsługa, a kucharze przygotują całą imprezę tak, aby nie była zbyt dużym obciążeniem po całonocnych weselnych tańcach. Warto zostać tu na dłużej.

 

Przyjęcia weselne i kulinarne atrakcje

Niezbędnym elementem każdego wesela jest menu. Podczas każdego przyjęcia weselnego serwowane są niezwykle apetyczne potrawy przygotowane przez naszych kucharzy. Duży wybór dań sprawia, że będziecie Państwo mogli dopasować kartę do gustu własnego, oraz gości. Nasze doświadczenie i kunszt daje efekt w postaci smacznych posiłków.

 

Wszystkie dania przygotowane są ze świeżych produktów najwyższej jakości. Dzięki temu są udane, o czym będziecie się Państwo mogli sami przekonać. Nasi pracownicy zadbają o to, aby posiłki dotarły na stoły gorące, w odpowiednim czasie i ładnie podane. Również przekąski, przystawki i ciasta przygotowywane są przez nas z niezwykłą starannością i wyczuciem smaku.

 

Sala weselna godna polecenia

W Zajeździe „Mat” możemy zorganizować wesele na 160 osób w Sali Małej, oraz mniejsze przyjęcia weselne w Sali Dużej i Śląskiej. Bez względu na Państwa plany warto zapoznać się z proponowanymi przez nas opcjami. Nasz obiekt znajduje się blisko Żor, w Bełku.

 

Podczas długoletniej działalności mieliśmy przyjemność zorganizować wiele wesel w naszej sali weselnej. Zaangażowani i otwarci na potrzeby naszych gości sprawiamy, że ich wyjątkowy dzień zyska odpowiednią oprawę w postaci wesela idealnego. Warto nam zaufać i skorzystać z usług. 

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER