Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Zabrze

Wesele to niezwykle ważne chwile i zasługuje na niebanalną oprawę. Ważny jest całokształt, czyli wszystkie elementy i działania, które sprawią, że Państwa goście z przyjemnością zostaną do końca imprezy, świętując wspólnie przy świetnej muzyce.

 

Zajazd „Mat” z siedzibą w pobliżu Zabrza to lokal weselny, który warto mieć na uwadze. Bez względu na to, czy planujecie Państwo wesele w bliskiej, czy dalszej przyszłości warto skontaktować się z nami i zapytać o najciekawsze weselne propozycje. Z przyjemnością zaprosimy Państwa na spotkanie i przedstawimy wizję wesela idealnego.

 

Lokal na wesela niedaleko Zabrza

Przygotowania do wesela są zwykle czasochłonne dla narzeczonych, warto więc skorzystać z pomocy fachowców. Proponujemy Państwu kompleksową usługę, która obejmuje cały zakres działań. Zająć się więc możemy zarówno wyborem fotografa, czy zespołu weselnego, jak również zamówieniem tortu, oraz ślubnej wiązanki. Wiemy, jak trudno przyszłym małżonkom jest wygospodarować wolny czas, dlatego pomagamy ten czas oszczędzać.

 

Narzeczonych z Zabrza i okolic zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego lokalu. Z przyjemnością przedstawimy naszą propozycję, która dotyczy między innymi:

  • organizacji wesela tradycyjnego lub o określonej tematyce,

  • kompleksowej obsługi wesel i pomocy w przedślubnych przygotowaniach,

  • urządzania przyjęć weselnych do 160 osób,

  • dekoracji sali weselnej i profesjonalnej opieki nad nią podczas trwania wesela.

Zajazd „Mat” to także plac zabaw dla dzieci na terenie obiektu, zadbany ogród i piękna okolica. O ucztę dla podniebienia zadbają natomiast nasi kucharze, którzy każdego dnia gotują dla gości restauracji, a swoje doświadczenie w pełni przedstawiają podczas wesel. Dania są zawsze świeże i pięknie podane.

 

Gotowi na przyjęcia weselne

Każdego roku urządzamy przyjęcia weselne, lecz dalecy jesteśmy od rutyny. Nowe przyjęcie to zawsze zadanie, do którego podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Już pierwsze spotkanie z narzeczonymi i rozmowa o ich oczekiwaniach pozwala nam nakreślić plan, który realizujemy później punkt po punkcie, aby całość złożyła się na niezapomnianą imprezę.

 

Doradzimy Państwu w każdej kwestii dotyczącej przyjęć weselnych, polecimy także sprawdzonych specjalistów w branży weselnej – kamerzystę, zespół muzyczny, czy kwiaciarnię. Współpraca z tymi firmami pozwala nam wzbogacać gamę usług Zajazdu, dzięki czemu w jednym miejscu możecie Państwo zarezerwować i salę, i dodatkowe usługi. To niewątpliwie duża wygoda.

 

Sala weselna Duża, Mała i Śląska

W zależności od tego, jak duże będzie Państwa wesele, oraz jaki będzie miało charakter, możemy zaproponować trzy sale weselne. Największa z nich to lokal na 160 osób. W każdej z sal dominuje elegancja wystroju, odpowiednia do tak ważnych uroczystości.

 

Sala weselna w pobliżu Zabrza to dobra alternatywa dla mieszkańców miasta i okolic. Warto przyjechać do Zajazdu „Mat”, aby właśnie tu świętować przełomowe momenty życia. „Mat” to niezwykłe miejsce w pięknej okolicy.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER