Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Wesela Rybnik

Zajazd „Mat” w Bełku niedaleko Rybnika jest wymarzonym miejscem na Państwa wesele. Lokal weselny na 160 osób zbudowany został w stylu dworskim. Zachwyca on z zewnątrz, a jego zadbane otoczenie to także duży atut, który cieszy naszych gości.

 

Także wnętrza sal weselnych mają wyjątkowy klimat. Dzięki eleganckim wykończeniom, dbałości o detale, a także dekoracjom, które przygotowujemy na indywidualne życzenie Nowożeńców, wszystko stanowi całość, czyli idealne miejsce do wspólnego świętowania. Łączymy tradycję organizowania dobrego wesela z otwarciem na nowe trendy i potrzeby Państwa Młodych.

 

Organizujemy wesela na miarę oczekiwań

Zachęcając do skorzystania z naszej propozycji oferujemy Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie przygotowań. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami branży weselnej, dlatego możecie Państwo liczyć na nas także w innych kwestiach związanych z weselem. Pomożemy wybrać fotografa i kamerzystę, zespół weselny, czy dekoracje kościoła, oraz sali. Można powierzyć nam wszystkie etapy przygotowań.

 

Najważniejsze jest dla nas Państwa zdanie i upodobania, dlatego zawsze uważnie słuchamy uwag i wytycznych, aby na ich podstawie przygotować plan wesela idealnego. Oferujemy:

  • wesele w pobliżu Rybnika w pięknym obiekcie weselnym,

  • udane wesela dla mniejszej i większej liczby gości,

  • przyjęcia weselne zaplanowane w najmniejszych szczegółach,

  • salę weselną – idealne tło tak podniosłych chwil.

Jeśli dotychczas nie znaleźliście Państwo odpowiedniego miejsca na wesele w pobliżu Rybnika, Zajazd „Mat” w Bełku spełni Państwa oczekiwania. Tutaj każdy doskonale zna swoje obowiązki i wypełnia je z przyjemnością, aby całość działała bez zarzutu w trosce o Państwa samopoczucie i komfort weselnego świętowania.

 

Udane przyjęcia weselne o każdej porze roku

Bełk i okolice to niezwykłe krajobrazy, pejzaże i przestrzenie, które bardzo dobrze sprawdzają się jako plenery do ślubnych sesji fotograficznych. Natura zadbała o to, aby tło Państwa wesela było wyjątkowe, a o pozostałe aspekty przyjęcia weselnego dba załoga lokalu. Wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane, od menu, po dekorację sali, a także noclegi dla Nowożeńców i gości.

 

Zachęcamy również do organizowania u nas poprawin. Będzie to miłe przedłużenie przyjęcia weselnego i pozwoli odpocząć po weselu w dobrym towarzystwie weselnych gości. Jeśli dopisze pogoda, poprawiny możemy zorganizować w zadbanym ogrodzie, a dzieci znajdą miejsce na bezpiecznym placu zabaw.

 

Sprawdzona sala weselna na Państwa przyjęcie

O tym, jak wyjątkowa jest sala weselna Zajazdu „Mat” przekonało się już wiele młodych par i ich gości. Teraz także Państwo możecie znaleźć się tutaj w dniu ślubu, aby odpowiednio uczcić ten ważny moment życia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

 

Od pierwszego spotkania będziecie Państwo pewni dobrego wyboru, a sama sala weselna urzeknie swoją stylową elegancją. Każde wesele zasługuje na wyjątkową oprawę i taką właśnie będzie miało w naszym Zajeździe. Komfort gości to dla nas priorytet.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER