Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Czerwionka-Leszczyny

Restauracja „Mat” znajduje się blisko Czerwionki-Leszczyn, więc warto nas odwiedzić będąc w okolicy. Można przyjechać na lunch, obiad, kolację, albo zostać dłużej, ponieważ mamy także miejsca noclegowe. Stawiamy na kompleksową obsługę.

 

W naszej restauracji wszystko działa sprawnie i panuje tu miła atmosfera. Udzieli się ona z pewnością i Państwu, a później sprawi, że zechcecie tu wracać. Oczywiście najważniejsza jest kuchnia, natomiast o klimacie lokalu decydują również drobiazgi, w tym pięknie nakryte stoły, oraz estetycznie podane potrawy.

 

Restauracja wysokich standardów

Jeśli znacie już Państwo wiele restauracji w pobliżu Czerwionki-Leszczyn, a nie byliście jeszcze w Restauracji „Mat” warto to nadrobić. Piękne otoczenie i zabudowa w stylu dworskim tworzą niezwykły klimat, a zadbana sala sprawia, że każdy posiłek będzie przyjemnością. Dbamy o to, aby było Państwu nas dobrze, dlatego każdego dnia już od otwarcia cała załoga angażuje się w swoje zadania.

 

Nasz lokal ma długoletnią historię, a jednocześnie dobrze znosi wszystkie innowacje. Dla nas to możliwość wprowadzania zmian, które sprawiają, że:

  • restauracja jest znana i ceniona w okolicy,

  • restauracja daje wiele możliwości zagospodarowania na czas imprezy jednej z kilku sal,

  • w restauracji mogą się odbywać mniejsze i większe imprezy okolicznościowe,

  • na terenie restauracji są dodatkowe atrakcje takie jak elegancki ogród, oraz plac zabaw.

Zamiast tradycyjnego obiadu przy domowym stole można czasami wybrać się z rodziną do restauracji, gdzie to Państwo będziecie mieli wszystko podane i gotowe do jedzenia. Zachęcamy zwłaszcza do korzystania z opcji Niedzielnych Obiadów w Zajeździe „Mat”, czyli oprócz obiadu jeszcze kawa, herbata i deser, a wszystko niespiesznie i w radosnej atmosferze.

 

Więcej o restauracji

Prowadzenie Zajazdu i Restauracji „Mat” zrodziło się z pasji i wkładamy w nie naszą energię. Utrzymujemy wysoki poziom, myśląc jednocześnie, co jeszcze można udoskonalić. Inspiracją są dla nas nowości branży restauracyjnej, ale też nasi goście, których potrzeby zmieniają się z czasem, a my potrafimy im sprostać.

 

Filarem restauracji jest kuchnia, która działa nieustannie, przygotowując zamówione potrawy. Nie jest to zwykłe gotowanie, lecz cały proces. Nad poszczególnymi działaniami zawsze czuwamy, dążąc do najlepszych efektów. Nasze potrawy, nawet te najprostsze z kilku składników, są apetyczne, a produkty zawsze świeże.

 

Prowadzenie restauracji to przyjemność

Nie sztuką jest dużo mówić o restauracji, sztuką jest restaurację prowadzić. Każdego dnia trzeba podejmować małe i duże decyzje, oraz mieć na uwadze wiele innych czynników, które sprawiają, że goście nas lubią. Taka postawa sprawdza się najlepiej.

 

Restauracja „Mat” nieopodal Czerwionki-Leszczyn prowadzona przez nas to symbol smacznych dań i błogiego relaksu. Elastyczne menu, dostępny bar, oraz dobra lokalizacja Zajazdu to jedne z wielu powodów, dla których warto nas odwiedzić.  

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER