Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Noclegi Żory

pokój dwuosobowy blisko ŻorW Zajeździe „Mat” udany nocleg to standard, który jest wynikiem pracy całej naszej załogi. Przez cały tok dbamy o to, aby każdy przyjazd gości z zamiarem nocowania upłynął w spokoju, domowej atmosferze i najlepszych warunkach.

Nasza lokalizacja to bliskie okolice Żor, czyli prawdziwie zielone tereny w miejscowości Bełk. Wystarczy wyjść na posesję Zajazdu, aby móc odetchnąć i zrelaksować się w ogrodzie, lub na tarasie. Tereny wokół zajazdu są również pełne czystej przyrody.

 

Komfortowe noclegi blisko Żor

 

Nasz obiekt, położony niepełna 15 kilometrów od Żor, to pokoje i noclegi zgodne z nowoczesnymi standardami. Wyposażenie zostało tak przemyślane, aby wszystko co niezbędne było zawsze w pobliżu, a dodatkowe sprzęty i akcesoria dostępne w sali kominkowej, czy świetlicy.

Gościmy zarówno dzieci i dorosłych, osoby prywatne i podczas wyjazdów służbowym, proponujemy zatem kompleksową obsługę, oraz:

  • nocleg w Zajeździe „Mat” k. Żor z wieloletnią tradycją obsługi gości,
  • jednorazowy nocleg, lub możliwość wynajęcia pokoju na dłuższy pobyt,
  • noclegi z dostępem do wszelkich niezbędnych sprzętów i udogodnień,
  • noclegi po weselach i innych imprezach okolicznościowych.

 

Profesjonalne i przyjazne podejście do gości sprawia, że są oni zadowoleni z naszych usług i chętnie rezerwują kolejne noclegi, kiedy chcą zatrzymać się w okolicy. To najlepsza wizytówka działalności Zajazdu „Mat”.

 

Dobry nocleg – spokojny sen

 

Od początku istnienia noclegów w naszym obiekcie widzimy, jak spokojny budynek w cichej okolicy może podnieść samopoczucie i nastrój gości, poprzez komfort snu. Jeśli natomiast znajdziecie Państwo czas poza noclegiem, lub planujecie spotkania biznesowe, zapraszamy do:

  • restauracji i baru,
  • sali konferencyjnej,
  • sali kominkowej,
  • sali telewizyjnej,
  • sali gier,
  • świetlicy.

Wszystko, co się tutaj znajduje, jest do Państwa dyspozycji, aby umilić pobyt, lub pomóc w spotkaniach firmowych. Zajazd „Mat” jest lokalem wszechstronnym, więc tym bardziej warto tu przyjeżdżać bez względu na okazję.

 

Noclegi na miarę Państwa oczekiwań

 

noclegi na śląsku w ŻorachNoclegi w naszym Zajeździe to dobre rozwiązanie. Nie musicie Państwo szukać dalej, tutaj znajduje się wszystko, co potrzebne do udanego relaksu. i nocnego wypoczynku. Spokojna okolica, sprawdzona obsługa, oraz świeże i zadbane pokoje zachęcą Państwa do zatrzymania się w Bełku nieopodal Żor na dłużej.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER