Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Noclegi Zabrze

pokój dwuosobowy koło ZabrzaOkoło 20 minut drogi od Zabrza znajdziecie Państwo miejsce idealne na nocleg. To Zajazd „Mat” w Bełku, którego historia sięga początków XX wieku. Od początku istnienia Zajazd cieszył się dużym zainteresowaniem i to pozostało do dziś.

Lata pracy i wprowadzania udogodnień sprawiły, że odwiedza nas wielu gości, ceniących komfortowe noclegi w miłej atmosferze, oraz spokojnej okolicy. Do Państwa dyspozycji mamy pokoje, w których sen przychodzi niezwykle łatwo.

 

Nocleg w pobliżu Zabrza

 

korytarz w pokojuNasi goście z Zabrza oraz bliższych i dalszych okolic chwalą Zajazd „Mat” jako miejsce doskonałe na wypoczynek. Główną rolę odgrywają tu pokoje, które są przytulne, ciche i wyposażone w to co niezbędne, bez nadmiaru mebli i sprzętów.

Również zaciszna okolica, oraz miła obsługa mają wpływ na wrażenia wszystkich nas odwiedzających. W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo:

  • nocleg przygotowany w oparciu o wysokie standardy,
  • opcję jednego noclegu, lub możliwość spędzenia tu kilku nocy,
  • noclegi w dobrze przygotowanym i wyposażonym obiekcie, koło Zabrza,
  • noclegi dla uczestników imprez i przyjęć okolicznościowych.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że dobrze przygotowane miejsca noclegowe skutecznie zachęcają gości do ponownych i częstych odwiedzin. Nawet jeśli nie jest to wizyta na nocleg, przyjeżdżają do restauracji, lub urządzają u nas imprezy rodzinne, czy firmowe.

 

W sprawie idealnych noclegów

 

Wiele jest lokali w pobliżu Zabrza z miejscami noclegowymi i warto wybrać takie, które spełni Państwa oczekiwania.  Dzięki nam nie tylko wypoczniecie Państwo i odreagujecie zmęczenie, ale także będziecie Państwo mogli korzystać z:

  • świetlicy,
  • sali gier,
  • sali telewizyjnej,
  • sali konferencyjnej,
  • sali kominkowej,
  • restauracji i baru.

Dużym atutem Zajazdu jest zamykany parking. Za nasze usługi można zapłacić kartą. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy Internet Wi-Fi, jest też kącik biznesowy z Internetem i ksero, więc jeśli to konieczne, pracę można przywieźć ze sobą.

 

W trosce o dobre noclegi

 

Zachęcamy do skorzystania z noclegów w Zajeździe „Mat”, ponieważ to miejsce przyjazne, oraz świetnie zorganizowane. Dobrze czują się u nas także dzieci, na które czeka plac zabaw i ogród, a jeśli pogoda nie dopisze – świetlica, lub sala gier. Państwo w tym czasie możecie się zrelaksować  podziwiając piękno przyrody Bełku.

 

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER