Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Restauracja Knurów

Restauracja w okolicach Knurowa, gdzie można smacznie zjeść i miło spędzić czas to z pewnością Restauracja „Mat”. Goście doceniają nasze zaangażowanie w codzienną pracę, cenią także talent kucharzy, którzy przygotowują smaczne dania.

 

Dużym atutem jest lokalizacja. W Bełku pośród prawdziwej przyrody klimat tworzy się sam. Cicha i spokojna okolica jest dużym plusem, a i najbliższe otoczenie Zajazdu, czyli zadbany ogród to także zachęta do częstych wizyt. Niezależnie od pory roku znajdziecie Państwo u nas radość bycia z bliskimi i rozmów nad smacznymi potrawami.

 

Do Restauracji „Mat” blisko także z Knurowa

Nasza restauracja jest bardzo dobrze zlokalizowana na mapie Śląska. Dobrze skomunikowany obiekt, chociaż na ubocznym zaciszu, blisko większych miast, a jednocześnie na tyle daleko, aby można było się oderwać od codziennego zgiełku i zabiegania. Wymarzone miejsce, by zjeść tu lunch, obiad, czy kolację w dowolnym towarzystwie. Zadbamy o to, aby Państwa wizyta była miła i obfitująca w najlepsze smaki dań.

 

Jako lokal wszechstronny zapraszamy nie tylko na obiady. Jesteśmy doskonale przygotowani do wszelkich imprez, zatem proponujemy:

  • restaurację z odpowiednim zapleczem gastronomicznym i doświadczoną załogą,

  • restaurację przygotowaną na zorganizowanie przyjęć i uroczystości,

  • restaurację otwartą na Państwa oczekiwania,

  • restaurację przyjazną rodzicom z dziećmi, odpowiednio przygotowaną na takie wizyty.

Restauracja „Mat” sprawdza się zarówno jako miejsce na rodzinne obiady, jak i spotkania biznesowe przy wspólnych posiłkach. Lokal jest elegancki, a jednocześnie ciepły i przyjazny. Wystrój tworzą detale, za profesjonalną obsługę, oraz przyjazną atmosferę odpowiada zaś nasz miły, zaangażowany skład ludzi z pasją.

 

Z wizytą w restauracji

Nasza restauracja cieszy się dużym uznaniem dzięki smacznym daniom, niezawodnej obsłudze, oraz dodatkowym atrakcjom. W lokalu jest to bar, natomiast na zewnątrz wyjątkowy ogród, a także taras. Przy ładnej pogodzie można delektować się posiłkiem pod chmurką, lub pod dachem tarasu. Będzie wyjątkowo.

 

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy plac zabaw, a dobrze na terenie obiektu czują się także zwierzęta. Możecie Państwo zatem przyjechać do nas całą rodziną, i dodatkowo zabrać ze sobą kota, czy psa. Wszystko jest tutaj czyste, zadbane i bezpieczne, więc cała wizyta przebiegnie bez problemów.

 

Restauracja na każdą okazję

Prowadząc restaurację działamy tak, aby była ona miejscem przyjaznym dla ludzi jeszcze bardziej, niż standardowo. Bez względu na to, czy chcecie Państwo wybrać się do nas na obiad, czy zorganizować tu rodzinną imprezę, takie miejsce nieopodal Knurowa nadaje się idealnie.

 

Dobra kuchnia, ciekawe otoczenie i profesjonalna obsługa są naszymi atutami, na które zawsze zwracamy uwagę. Dzięki temu wiemy, jakie są oczekiwania gości, oraz standardy w branży. Jesteśmy zawsze o krok do przodu, oferując wszystko, co w Zajeździe najlepsze.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER