Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Noclegi Śląsk


komfortowy nocleg na Śląsku w Zajeździe MatPlanując nocleg na Śląsku z dala od miejskiego hałasu i zgiełku odwiedźcie Państwo "Zajazd Mat" - zapraszamy. To miejsce idealne na noclegi, z długą historią, a jednocześnie zorientowane na nowości. Obiekt jest dobrze wyposażony, a pokoje ładne i czyste.

Bez względu na to, czy planujecie Państwo zostać u nas na jedną noc, czy chodzi o więcej noclegów, zapewnimy spokój, komfort odpoczywania, oraz możliwość korzystania z wszelkich udogodnień tak w Zajeździe, jak i wokół niego.

Udany nocleg na miarę oczekiwań

Warunkiem udanego noclegu na śląsku może być otoczenie, w jakim przyjdzie spać gościom. Nas w tworzeniu wyręczyła sama natura, więc wokół jest dużo zieleni i świeżego powietrza. Przestrzeń niezastawiona innymi budynkami sprawi, że z przyjemnością będziecie Państwo nie tylko nocować w Zajeździe, ale także odpoczywać w jego okolicy.

Proponowane przez nas noclegi to połączenie wysokiej jakości usług i rozsądnej ceny. Oferujemy Państwu:

  • nocleg w komfortowych warunkach,
  • noclegi w obiekcie z tradycjami, lecz nowoczesnym i przyjaznym gościom,
  • możliwość rezerwacji jednego lub kilku noclegów, także na zasadzie stałego zlecenia,
  • noclegi po imprezach okolicznościowych, w tym dla Nowożeńców.

Wybierają Zajazd „Mat” znajdujący się w Bełku (k. Orzesza) na Śląsku wybieracie Państwo spokojny sen, oraz najlepszy odpoczynek podczas wczasów, lub przed dłuższą podróżą. Obiekt, w tym także recepcja, czynny jest całą dobę. Możecie Państwo w dogodnym momencie zadzwonić do nas, aby zamówić nocleg, czyli wypoczynek i totalny relaks.

Noclegi bez okazji i po uroczystościach

Noclegi na stale wpisały się w zakres naszych usług i wciąż rozwijamy tę gałąź. Ma to odzwierciedlenie również w dodatkowych pomieszczeniach Zajazdu, a do Państwa dyspozycji będą między innymi:

  • sala kominkowa,
  • sala telewizyjna,
  • sala gier,
  • świetlica,
  • sala konferencyjna,
  • bar i restauracja.

Nowoczesne wyposażenie, oraz stała dostępność tych miejsc sprawia, że jako lokal na noclegi w rejonie Śląska możemy konkurować z innymi tego typu obiektami i organizować spokojny sen tak turystom, jak i weselnym gościom.

Nocleg na Śląsku? Zajazd „Mat” zaprasza

Bierzemy pod uwagę indywidualne życzenia związane z noclegiem i staramy się je realizować. Zapewnimy Państwu ciszę, czyste pokoje, profesjonalną obsługę. Ma to zawsze przełożenie na zadowolonych gości, którzy z przekonaniem polecają nasze usługi znajomym. Takie polecenia są dla nas najlepszą rekomendacją.

 

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w  Galerii

 

pokój z tv na Śląsku


 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER