Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Studniówki Zabrze

Niezwykły zimowy klimat, wokół śnieg, a i bez śniegu równie ciekawie – to właśnie Zajazd „Mat” w pobliżu Zabrza w czasie studniówek. Nasz lokal gościł już tak wiele grup przyszłych maturzystów, że śmiało możemy mówić o dużym doświadczeniu.

Zaufanie, jakim obdarzycie nas Państwo na początku współpracy zaowocuje wesołym czasem studniówki, którą przygotujemy krok po kroku, zgodnie z najwyższymi standardami i w oparciu o przedstawione nam oczekiwania.

 

Sala Zajazdu „Mat” na studniówkę w okolicy Zabrza

 

Sprawna organizacja studniówek jest możliwa dzięki zaangażowaniu i współpracy z firmami pokrewnych dziedzin. Powierzając nam kompleksową obsługę możecie być Państwo pewni, że zaproponujemy dobry zespół muzyczny, sprawdzonego kamerzystę, czy fotografa.

W naszym Zajeździe nie ma działań przypadkowych, wszystko jest starannie zaplanowane. Profesjonalna kadra zawsze dba o to, aby:

  • każda studniówka była zrealizowana zgodnie z ustaleniami,
  • goście studniówki bawili się beztrosko do końca imprezy,
  • potrawy podczas studniówek zachwycały największych smakoszy,
  • wszystkie studniówki miały odpowiednią oprawę muzyczną.

 

Dużą wagę przykładamy do detali, takich jak oświetlenie sali, dekoracje stołów, czy odpowiednia zastawa. Sprawia to, że nasi goście czują się jak na balu, a nie zwykłej imprezie. Wyjątkowe, odnowione wnętrza Zajazdu podkreślają uroczysty nastrój studniówkowych spotkań naszych gości z Zabrza i wielu innych miast.

 

Nasze studniówki na miarę oczekiwań

 

Decyzję o wyborze lokalu poprzedza zazwyczaj mały rozeznanie wśród znajomych, lub poszukiwania w Internecie. Będzie nam niezwykle miło jeśli po Państwa poszukiwaniach spotkamy się w Zajeździe „Mat” położonym niedaleko Zabrza. Z przyjemnością:

  • pomożemy w wyborze DJ'a lub zespołu muzycznego,
  • zapewnimy elegancką i klimatyczną salę,
  • ustalimy po wspólnych uzgodnieniach indywidualny plan studniówki,
  • zapewnimy profesjonalną obsługę kelnerską,
  • przygotujemy bogate menu, a w nim smaczne dania,
  • udostępnimy teren obiektu wraz z tarasem i ogrodem.

 

Tak kompleksowa propozycja pozwoli Państwu w pełni uczestniczyć w balu studniówkowym. Przejmujemy na siebie wszystkie działania, a młodzież, nauczyciele i rodzice mogą bawić się beztrosko do ostatnich chwil imprezy.

 

Niezmienne zainteresowanie studniówkami

 

Polska to unikat, ponieważ nigdzie na świecie nie są organizowane bale przedmaturalne. U nas owszem i cieszą się niezmienną popularnością. My również pomagamy kultywować tę tradycję proponując organizowanie studniówek, podczas których wszyscy dobrze się bawią od tańczenia poloneza po zwieńczenie imprezy. Okolice Zabrza i Zajazd „Mat” to najlepszy kierunek.

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER