Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Przyjęcia okolicznościowe w domu weselnym

Rok kalendarzowy przepełniony jest mnóstwem ważnych wydarzeń, które bez wątpienia warto hucznie celebrować. Należy do nich chociażby sylwester, imprezy imieninowe, czy  karnawał. Nasze życie także daje nam wiele powodów do świętowania: chrzciny, komunie, śluby, wesela, wymieniać tak można jeszcze bardzo długo. Wszystkie te okoliczności najlepiej spędza się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, chociaż ich organizacja może niekiedy zabrać nam bardzo dużo czasu, pieniędzy i nerwów. Jak zrobić aby było inaczej?


Rezerwacja sali w domu weselnym

 

Mniejsze przyjęcia okolicznościowe zorganizować możemy na pewno w domu aczkolwiek nie wszystkie. Należy do nich chociażby wesele. W przypadku chrzcin możemy jeszcze dać sobie jakoś radę jednak może się to okazać zbyt mało opłacalne, niż z początku zakładaliśmy. Nawet jeżeli koszt takiego przyjęcia wychodzi nieco wyższy, to chyba większość ludzi się zgodzi, że lepiej zainwestować w salę weselną z cateringiem i obsługą.

Ważne wydarzenia w życiu lepiej świętować w pełni z najbliższymi aniżeli skupiać się na gotowaniu, zmywaniu, czy innych rutynowych czynnościach, które mogą nam zepsuć zabawę i przyjemność. Problem może wynikać także z kwestii organizacyjnych.


Dlaczego sala weselne jest najlepszym rozwiązaniem?

 

Jeżeli nie przekonuje nas argument z oszczędnością czasu i mniejszymi obowiązkami, warto przyjrzeć się bliżej zagadnieniom czysto organizacyjnym. Większość uroczystości, takich jak chrzciny, komunia, czy ślub wymaga naszej obecności w innym miejscu przed samym przyjęciem. Najczęściej będzie to zatem świątynia bądź urząd stanu cywilnego. Wiadomo jednak, że po uroczystości praktycznie wszyscy goście jadą od razu wspólnie z nami na przyjęcie. Część z nich jest już wymęczona i głodna, a my jak się okazuje, dopiero teraz możemy zająć się prawdziwymi przygotowaniami, takimi jak chociażby gotowanie. Czy da się tego jakoś uniknąć? Oczywiście, że tak! Rozwiązanie jest bardzo proste i nasuwa się niejako samo. Wynająć możemy np. firmę cateringową aczkolwiek nadal istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy zmuszeni posprzątać po całej imprezie, nie wiemy do tego jak pomieścić tych wszystkich gości,

Teraz sami zatem już widzimy, że wynajem sali weselnej, jest z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Gdzie jednak znajdziemy salę weselną, która nada się na te wszystkie okazje? Taka sala weselna znajduje się między innymi nieopodal Rybnika oraz Gliwic.


Dom weselny Mat Gliwice


W Domu Weselnym Mat znajdującym się na Śląsku w pobliżu Orzesza, czy Gliwic możemy urządzić praktycznie każdą uroczystość rodzinną. Jest to idealne miejsce na komunię, świętowanie urodzin oraz imienin, organizację wesela, a nawet sylwestra. Przestronne sale weselne kuszą swoim wystrojem i uroczą atmosferą. Tutaj naprawdę miło spędza się czas w gronie najbliższych osób. Ceny również są niemniej atrakcyjne, a sale weselne są w stanie pomieścić bardzo wiele osób. Zorganizuj tutaj swoją wymarzoną imprezę. 

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER