Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Motyw przewodni przyjęcia weselnego

Nieprawdą jest, że praktycznie wszystkie wesela wyglądają tak samo. Wystarczy odrobina inwencji przy planowaniu przyjęcia weselnego, a efekt może okazać się wręcz niezwykły. Jedną z rzeczy jaką można zrobić aby wyróżnić własne przyjęcie weselne jest chociażby wybór motywu przewodniego wesela. To już od nas zależy, w którą stronę pójdziemy. Poniżej wybrane przykłady motywów przewodnich przyjęcia weselnego. Sprawdź, może któryś z nich będzie odpowiadał właśnie Tobie.


Dominujący kolor na przyjęciu weselnym      

 

Najpopularniejszym motywem przewodnim na większości przyjęć weselnych jest oczywiście dany kolor bądź ewentualnie konkretne połączenie kolorystyczne. Dawniej ze ślubem kojarzono wyłącznie biel, teraz moda zaczyna się trochę zmieniać. Nadal dominują kolory pastelowe, ale można już odrobinę więcej zaszaleć niż ograniczać się jedynie do bieli. W zeszłym sezonie np. zdecydowanie najczęściej wybierano fiolet i jego odcienie, tak jak między innymi wrzos. Ten kolor pasuje bowiem idealnie do uroczystych przyjęć i równie dobrze wygląda w zestawieniu z kolorem białym. W fioletach były zatem całe sale weselne: serwety, obrusy, bukiety Panien Młodych, dodatki do sukien itp.

Innym kolorem pasującym do sal weselnych może być niebieski, który także bardzo dobrze współgra z bielą i uroczystym charakterem przyjęcia weselnego. Wybierają go przeważnie Panowie, gdyż nie jest kojarzony wyłącznie z kolorem damskim, jak bywa to w przypadku wspomnianego już fioletu, czy różu.


Oryginalne przyjęcie weselne

 

Jeżeli chcemy urządzić bardziej oryginalne przyjęcie weselne to nie musimy ograniczać się tylko do wyboru konkretnego koloru. Możemy postawić na coś zupełnie innego i szalonego. Wystrój sali weselnej może się zamienić w dziką plażę. Będzie to tym bardziej zaskakujące jeśli data naszego ślubu wyznaczona jest na zimę. Taki gorący klimat na sali weselnej będzie gwarantować gorąco atmosferę i wyśmienite nastroje wśród gości. Rozdanie hawajskich wianków dopełni tylko nastroju. Dlaczego by więc nie spróbować? Takie wesele goście zapamiętają na długie lata, a my nie dołączymy do grona rutynowych Par Młodych.

Wybrać możemy oczywiście zupełnie inne motywy przewodnie, ważne byle z ciekawym pomysłem. Jeśli uwielbiamy jakąś konkretną porę roku to możemy się nią zainspirować i urządzić np. wesele w stylu jesiennym, z motywami kolorowych liści i pięknych zachodów słońca. Tematyka jest tak naprawdę dowolna, byle tylko dało się ją jakoś zrealizować i wprowadzić w życie.


Sala weselna – gdzie szukać?

 

Do zrealizowania tego rodzaju pomysłów potrzebujemy bez wątpienia dobrej sali weselnej i właścicieli, którzy zechcą zaangażować się w organizację tego rodzaju przyjęcia weselnego.

Taką salę weselną znajdziemy między innymi na Śląsku. Dom weselny „Zajazd Mat” w okolicy  Gliwic, to idealne miejsce na najlepsze przyjęcia weselne. Tutaj możesz stworzyć niemal wszystko.  Dodatkowym atutem jest hotel, w którym wynajmiesz noclegi dla gości weselnych.

 

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER