Obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela

Konferencje, noclegi

Jak zorganizować udaną studniówkę?

 Studniówka to wielkie i uroczyste wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka, który stoi już u progu dorosłości. Tym bardziej powinna być ona niezwykłym przeżyciem, jakie pamiętać się będzie przez długie lata. Jednak żeby tak było, ważna jest organizacja i dokładnie zaplanowanie wszystkich szczegółów. Studniówkę organizuje przecież przeważnie szkoła oraz rodzice, chociaż zdarza się, że w planowaniu pomagają także uczniowie. W tym celu może przydać się kilka użytecznych porad. Przeczytaj jak zorganizować udaną studniówkę.


Sala weselna na studniówkę

 

Studniówki organizuje się zazwyczaj w domach weselnych, gdzie rezerwuje się wybraną salę weselną. Ciężko jest znaleźć salę na tak dużą ilość osób w jakimś innym pomieszczeniu. Tak dużymi salami dysponują jedynie domy weselne, dlatego właśnie tam musimy się udać w celu rezerwacji wymarzonego miejsca na studniówkę. Znaleźć takie miejsce może być nie łatwo, szczególnie że studniówki organizuje bardzo duża ilość szkół licealnych, czy technicznych, a większość studniówek odbywa się na przełomie stycznia oraz lutego. Jeżeli zależy nam zatem na konkretnej sali weselnej dobrze jest wcześniej zarezerwować dany termin, żeby mieć pewność, że na pewno będzie on należał tylko do nas.

Dobrze będzie dokładnie obliczyć liczbę wszystkich gości, a z pewnością będzie ich nie mało. Pomieścić musimy przecież wszystkich maturzystów z osobami towarzyszącymi, niektórych nauczycieli, dyrekcję, a nawet rodziców. W zależności od wielkości szkoły może to być nawet kilkaset osób. Studniówki swoją liczebnością często przewyższają największe wesela, co może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Nie każdy dom weselny będzie posiadał tak duże sale weselne


Firma cateringowa na studniówce

 

Poza salą weselną warto przyjrzeć się bliżej różnym firmom cateringowym oraz ich propozycji menu na ten szczególny wieczór. Jeżeli wybraliśmy profesjonalny dom weselny sprawa może okazać się o wiele prostsza. Większość z nich, tak jak np. dom weselny „Zajazd Mat” oferuje nam catering w ofercie wynajmu sali weselnej. W tym wypadku wystarczy porozumieć się  z właścicielami i uzgodnić wszystkie szczegóły, w tym liczbę gości. Dom weselny powinien zająć się zatrudnieniem odpowiedniej liczby obsługi, czyli kucharzy oraz kelnerów. Dzięki temu będziemy mieć przynajmniej jeden problem z głowy, a to daje nam dużo więcej czasu do zaplanowanie zupełnie innych szczegółów studniówki, takich jak chociażby muzyka na ten wieczór. Dla młodzieży z pewnością spodoba się wynajęty DJ, który będzie puszczał modną muzykę i hity radiowe.


Jaki dom weselny na studniówkę?

 

Jeżeli poszukują Państwo domu weselnego na studniówkę, dobrą propozycją może okazać się z pewnością Zajazd Mat. Z powodzeniem organizuje się tutaj wesela, studniówki czy komunie. Dom weselny znajduje się w pobliżu wielu mniejszych miejscowości, takich jak Czerwionka-leszczyny, Knurów, Żory, czy Orzesze. To miejsce posiada grono wiernych i zadowolonych klientów. Bez problemu urządzisz tutaj studniówkę marzeń, zresztą przyjedź i przekonaj się o tym na własne oczy. 

 

Program regionalny

Program regionalny

Copyright © 2015 GOGLER